Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Nowy Rok nowe zwycięstwo UKS Płomień

Opublikowano 09.01.2012 00:00:00 Zaktualizowano 05.09.2018 10:12:45 umlimanowa
0 2120

Noworoczny mecz siatkarki UKS Płomień Limanowa rozegrały na wyjeździe z drużyną MOSiR-u Bukowno, które po 9 kolejce zajmowały ósmą pozycję w tabeli ligowej.

Rozpoczęło się nadzwyczaj dobrze ponieważ w pierwszym secie siatkarki z Limanowej gromiły rywalki zagrywką i przy stanie 12:2 już nie było wątpliwości co do klasy drużyny gości. Dalsza część seta również przebiegła po myśli UKS-u bo po kilku skutecznych atakach, walce na siatce oraz dalszego popisu w zagrywce po zaledwie 15min Płomień wygrywa pierwszą odsłonę do 19.

Drugi set to znów sporo punktów zdobytych bezpośrednio z zagrywki na korzyść siatkarek z Płomienia. Dużo oczek przyniosło również spokojne rozegranie na skrzydła oraz na drugą linię. Jak zawsze można było liczyć na skuteczne ataki ze środka, które często zaskakiwały drużynę z Bukowna a Limanowej przynosiły cenne punkty. Pomimo woli walki jaką zaczęły pokazywać zawodniczki MOSiR-u oraz umiejętności siatkarskich set znów kończy się wygraną Płomienia do 19.

Na trzecią odsłonę siatkarki Płomienia wychodzą w dobrych humorach oraz z pomysłem na grę. Dzięki przewadze zdobytej już w pierwszej części po skutecznych zagrywkach oraz błędach przeciwniczek mogą zagrać „swoją siatkówkę”. W tym secie dzięki dobrej obronie oraz spokojnemu rozegraniu można było zobaczyć szybkie oraz potężne ataki ze skrzydeł oraz z drugiej linii, które zaowocowały zdobyciem 25 punktu dla Limanowej. UKS Płomień wygrywa tego seta do 13 i całe spotkanie 3:0

W tym meczu siatkarki Limanowej znów pokazały klasę i pomimo wyjazdowego spotkania potrafiły odnaleźć się na boisku już od pierwszych punktów. Sporo pracy i wysiłku wkładanego na treningach po raz kolejny przynosi zamierzony rezultat.

Na następny mecz siatkarki zapraszają do Limanowej już 14.01.2012r. gdzie na własnym boisku podejmą drużynę z Ryglic.