Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola

Mistrzostwa Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Opublikowano 27.03.2014 00:00:00 Zaktualizowano 05.09.2018 09:51:16 umlimanowa
0 1518

W dniu 26.03.2014 r. w Zespole Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców rocznik 1998 i młodsi. Szkołę reprezentował Kacper Sułkowski uczeń drugiej klasy gimnazjum oraz Oliwia Kita uczennica pierwszej klasy gimnazjum. Oprócz Kacpra i Oliwi w turnieju wzięli również udział czołowi zawodnicy UKS Płomień Limanowa: Kinga Kosmal, Dawid Rozum, Jakub Michalczyk.

Otwarcia zawodów dokonała Dyrektor ZSS Nr 4 Halina Golonka w towarzystwie Radnego Rady Miasta Limanowa Stanisława Golonki, Prezesa UKS Płomień Bartłomieja Wójcika oraz Wicedyrektora ds. MOS PL i SSSM Feliksa Piwowara.

W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Kinga Kosmal (Gim. Skrzydlna), V miejsce zajęła Oliwia Kita (ZSS nr 4 Limanowa) natomiast w kategorii chłopców turniej wygrał Łukasz Węgrzyn (ZSS nr 1 Limanowa). Drugie miejsce na podium wywalczył Dawid Rozum (Gim. Pasierbiec), który po zaciętym pięciosetowym pojedynku pokonał klubowego kolegę Jakuba Michalczyka (ZSS nr 2 Limanowa). Na V miejscu uplasował się Kacper Sułkowski (ZSS nr 4 Limanowa).

Na zawody wojewódzkie awans otrzymuje sześciu najlepszych zawodników i zawodniczek. W tym przedziale zmieścili się wszyscy zawodnicy Płomienia. Będą oni reprezentować swoje szkoły na zawodach wojewódzkich, które odbędą się 09.04.2014 w Limanowej.