Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej Dzieci

Opublikowano 13.12.2019 12:33:00 Zaktualizowano 13.12.2019 12:36:28 UGLimanowa
0 1518

W czwartek 12 grudnia na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Koszykówce Chłopców i Dziewcząt - Kat. Dzieci. W zawodach udział wzięło 7 drużyn.

W turnieju 4 drużyny rywalizowały w kat. chłopców, natomiast 3  - w kat. dziewcząt, a w wyniku przeprowadzonych rozgrywek

w kat. chłopców : I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi II miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu

a w kat. dziewcząt :

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie II miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi

Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi, którzy wywalczyli I miejsce grali w składzie: Marek Bulanda, Wojciech Franczak, Miłosz Franczyk, Grzegorz Gros, Jakub Krzeszowiec, Dawid Kurnyta, Tomasz Mąka, Szymon Mól, Jakub Postrożny, Przemysław Trela, Mateusz Włodarczyk, Jakub Król. Do rozgrywek przygotowali drużynę nauczyciele wychowania fizycznego Dorota Młynarczyk i Marek Młynarczyk.

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Siekierczynie, która zdobyła najwyższe miejsce na podium wystąpiła w składzie: Martyna Florek, Wiktoria Górska, Wiktoria Gutowska, Wiktoria Hutek, Tatiana Lis, Natalia Lizut, Maja Łyszczarz, Gabriela Młynarczyk, Karolina Pająk, Vanessa Ryłko . Dziewczęta przygotował do zawodów nauczyciel wychowania fizycznego Włodzimierz Wróbel.

Zwycięska drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi oraz dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Siekierczynie reprezentować będą gminę Limanowa na zawodach powiatowych na hali sportowej przy SP nr 3  w Limanowej - chłopcy dnia 3 stycznia 2020 r., a dziewczęta dnia 9 stycznia 2020 r.