Środa, 25 maja
Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda

Festiwal Tenisa Stołowego

26.10.2011 00:00:00 UMLimanowa 3337

UKS Płomień Limanowa uprzejmie informuje, że w dniu 25 października 2011 r. w zawodach rejonowych III Ogólnopolskiego Festwialu Tenisa Stołowego pod Patronatem Ministra Sportu i Turystyki i Marszałka Województwa wzięło udział 64 zawodników. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

Chłopcy – kl. I – III

1. Sułkowski Bartosz – ZSS nr 4 Limanowa
2. Kosmal Daniel – SP Skrzydlna
3. Pałka Wiktor – ZSS nr 4 Limanowa
4. Dudek Kamil – ZSS nr 4 Limanowa
5-6. Dudek Jakub – ZSS nr 4 Limanowa
Michalik Kamil – ZSS nr 4 w Limanowej
7-8. Mrowca Damian – ZSS nr 4 Limanowa
Wajda Kamil – ZSS nr 4 Limanowa
9-12. Matyszczak Kamil – ZSS nr 4 Limanowa
Sarapata Kamil – ZSS nr 4 Limanowa
Czech Miłosz – ZSS nr 4 Limanowa
Koza Kacper – ZSS nr 4 Limanowa
13-14. Golonka Patryk – ZSS nr 4 Limanowa
Jurowicz Kamil – ZSS nr 4 Limanowa

Chłopcy – kl. IV-VI z licencjami

1.Sułkowski Kacper – ZSS nr 4 Limanowa

Chłopcy – kl. IV – VI bez licencji

1.Wójcik Patryk – SP Wysokie
2.Wójs Łukasz – SP Wysokie
3.Jurczak Mateusz – SP Wysokie
4.Twaróg Mateusz – ZSS nr 4 Limanowa
5-6. Smorański Damian – SP Nowe Rybie
Cabała Daniel – SP Wysokie
7-8. Ociepka Tomasz – ZSS nr 4 Limanowa
Gaik Jakub – ZSS nr 4 Limanowa
9-12. Kaczmarczyk Paweł – SP Nowe Rybie
Drożdżak Piotr – ZSS nr 4 Limanowa
Dudek Dominik – ZSS nr 4 Limanowa
Guzik Michał – ZSS nr 4 Limanowa
13-16. Michalik Tomasz – ZSS nr 4 Limanowa
Łącki Szymon – ZSS nr 4 Limanowa
Raczek Dominik – ZSS nr 4 Limanowa
Jonak Michał – ZSS nr 4 Limanowa
17-24. Wiewiórski Kamil – ZSS nr 4 Limanowa
Matras Hubert – ZSS nr 4 Limanowa
Król Konrad – SP Nowe Rybie
Korta Adrian – SP Nowe Rybie
Kubik Karol – ZSS nr 4 Limanowa
Piechnik Daniel – ZSS nr 4 Limanowa
Kęska Maciej – ZSS nr 4 Limanowa
Smoter Mateusz – ZSS nr 4 Limanowa
25. Matras Robert

Dziewczęta – kl. I-III

1. Jankowska Agnieszka – ZSS nr 4 Limanowa
2. Kokot Oliwia – ZSS nr 4 Limanowa
3. Wilczek Julia – ZSS nr 4 Limanowa
4. Bielak Edyta – ZSS nr 4 Limanowa
5. Zapała Aleksandra – ZSS nr 4 Limanowa
6. Franczak Aneta – ZSS nr 4 Limanowa

Dziewczęta – kl. IV-VI z licencjami

1. Kosmal Kinga – SP Skrzydlna
2. Kita Oliwia – ZSS nr 4 Limanowa

Dziewczęta – kl. IV-VI bez licencji


1. Hasior Angelika – SP Wysokie
2. Orzeł Julia – ZSS nr 4 Limanowa
3. Kulig Justyna – ZSS nr 4 Limanowa
4. Jaworska Marcelina – SP Wysokie
5-6. Sułkowska Monika – SP Wysokie
Rozum Natalia – ZSS nr 4 Limanowa
7-8. Cabała Karolina – SP Wysokie
Sołtys Dagmara – ZSS nr 4 Limanowa
9-12. Nowak Patrycja – ZSS nr 4 Limanowa
Kasińska Oliwia – ZSS nr 4 Limanowa
Golonka Anna – ZSS nr 4 Limanowa
Michalik Aleksandra – ZSS nr 4 Limanowa
13-16. Ptaszek Magdalena – ZSS nr 4 Limanowa
Kita Katarzyna – ZSS nr 4 Limanowa
Kokot Daria – ZSS nr 4 Limanowa
Michalik Angelika – ZSS nr 4 Limanowa

źródło: UKS Płomień Limanowa


www.miasto.limanowa.pl

 

udostępnij
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in