Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Edward Mucha - Mistrzem Polski w Maratonie Górskim Nordic Walking !

Opublikowano 14.11.2016 00:00:00 Zaktualizowano 05.09.2018 09:15:29 umlimanowa
0 828

W Radziechowach na Żywiecczyźnie 5 listopada 2016 r. odbył się IX Maraton Beskidy i II Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim Nordic Walking. Zawodnik Klubu Sportowego „Limanowa Forrest” Edward Mucha w swojej kategorii wiekowej z czasem 5:24:41 zajął I miejsce. Natomiast w kategorii OPEN, którą ukończyło 68 zawodników, uplasował się na 10 miejscu. Warto podkreślić, że lepsi okazali się dużo młodsi zawodnicy. Gratulujemy!

Maraton Beskidy to spore wyzwanie dla biegaczy i chodziarzy ze względu na ogromne przewyższenia z jakimi muszą się zmierzyć zawodnicy - trasa do pokonania to 42 km i 195 metrów.

17 lipca br. Edward Mucha zdobył również Mistrzostwo Polski w Biathlonowym Nordic Walking w Kościelisku. Są to zawody, które łącza strzelanie z chodzeniem z kijkami – w sumie 6 km i 2 strzelania.