Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał

Edward Mucha Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski!

Opublikowano 13.05.2013 00:00:00 Zaktualizowano 05.09.2018 10:02:49 umlimanowa
0 956

11 maja 2013 r. zapisze się złotymi zgłoskami w historii Klubu Sportowego Limanowa Forrest. Mamy Medal Mistrzostw Polski w Biegach Górskich! Edward Mucha (junior) w kategorii M 50 na dystansie 9.5 km wywalczył Brązowy Medal.

Podczas rozgrywanych w Chyrowej koło Dukli Mistrzostw Polski W Biegach Górskich Systemem Anglosaskim Edward Mucha (junior) reprezentant Limanowa Forrest w kategorii M 50 na dystansie 9.5 km wywalczył Brązowy Medal (1:04:52)!. Przypomnijmy że 'Edek' bardziej specjalizuje się w biegach narciarskich, zresztą ze sporymi sukcesami. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski Amatorów i zawodnikiem zajmującym miejsca na podium w swojej kategorii na wielu prestiżowych zawodach takich jak np. Bieg Piastów, ale jak widać jego wszechstronność i prawdziwie mistrzowska forma nie zna granic skoro w zeszłym roku zdobył Mistrzostwo Polski w Nordic Walking podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju, a teraz taki sukces !! Brawo !!

Bardzo dobry występ zaliczył również reprezentant naszego klubu ' Żelazny Utramaratończyk ' Jarosław Oleksy który w tej samej kategorii zajął 4 miejsce. W kategorii M 60 (ten sam dystans) bezkonkurencyjny był mieszkaniec Kamienicy Piotr Faron, który wygrał swoją kategorię z czasem 1:06:07. Również gratulujemy !!