Niedziela, 20 czerwca
Diana, Bogna, Bogumiła, Florentyna, Rafael, Rafał

Dziecięca Triada Artystyczna 2021 (edycja ONLINE) - II etap za nami!

02.06.2021 15:19:00 LDK 270

W dniu dzisiejszym, tj. 2 czerwca 2021 r. zakończył się I etap tegorocznej edycji Dziecięcej Triady Artystycznej pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, która organizowana jest przez Limanowski Dom Kultury od wielu już lat. O godz. 9:00 w Limanowskim Domu Kultury Komisja Artystyczna rozpoczęła przesłuchania uczestników Spotkań Śpiewających Dzieci.

W tym roku, z uwagi na trwającą pandemię Covid-19 i związane z tym obostrzenia podjęliśmy trudną decyzję o przeprowadzeniu konkursów w formule online. Dlatego też praca Komisji polegała na obejrzeniu i wysłuchaniu 31 nagranych występów w czterech kategoriach wiekowych.

Poniżej publikujemy protokół dzisiejszego etapu, natomiast link do galerii znajduje się tutaj: https://www.ldk.limanowa.pl/ga...

Pod tym linkiem można obejrzeć dzisiejsze prezentacje:

PROTOKÓŁ

SPOTKAŃ ŚPIEWAJĄCYCH DZIECI,

które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 2 czerwca 2021 r.

DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2021

pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w Składzie:

-    Halina Dyczek – nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Limanowej,

-    Agnieszka Curzydło-Podgórny – nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach, kierownik Dziecięcego Zespołu Regionalnego „Mali Słopniczanie”,

-    Teresa Staśko - nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Limanowej,

po wysłuchaniu 31 nagranych występów w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

Soliści

I miejsce ex aequo otrzymują: Anna Stypuła z Miejskiego Przedszkola nr 2, Anna Zimniewska z Miejskiego Przedszkola nr 4 i Emilia Bukowiec z Przedszkola „Słoneczko”, ul. Reymonta 1.

II miejsce ex aequo otrzymują: Michał Włodarczyk z Miejskiego Przedszkola nr 4, Amelia Szewczyk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Maria Krzywdzińska z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka”.

III miejsce ex aequo otrzymują: Milena Krępic z Miejskiego Przedszkola nr 1, Alicja Bulanda z Miejskiego Przedszkola nr 2 i Natalia Mamak ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Wyróżnienia otrzymują: Kornelia Iwan z Miejskiego Przedszkola nr 1 oraz Zuzanna Mikołajczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Zespoły

I miejsce otrzymuje zespół „Promyczki” z Miejskiego Przedszkola nr 4.

II miejsce otrzymuje zespół „Tygryski” z Przedszkola „Słoneczko”, ul. Reymonta 1.

III miejsce ex aequo otrzymują: zespół „Przyjaciółki” z Miejskiego Przedszkola nr 2 oraz duet Wiktoria Janczy i Julia Malec ze Szkoły Podstawowej nr 2.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

Soliści

I miejsce ex aequo otrzymują: Dorota Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, Hanna Golonka ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Adrianna Wrona ze Szkoły Podstawowej nr 2

II miejsce ex aequo otrzymują: Tymon Przechrzta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, Milena Piech ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Alicja Rosiek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

III miejsce otrzymuje Magdalena Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Zespoły

I miejsce otrzymuje zespół „Super Szóstka” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

II miejsca nie przyznano.

III miejsce otrzymuje duet Julia Matusik i Emilia Smoter ze Szkoły Podstawowej nr 2.

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

Soliści

I miejsce otrzymuje Zuzanna Krzywdzińska ze Szkoły Podstawowej nr 2.

II miejsce ex aequo otrzymują: Laura Lis ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Alicja Tokarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 3.

III miejsce otrzymuje Martyna Leśniak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Zespoły

I miejsce otrzymuje zespół „Nutki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

Soliści

I miejsce otrzymuje Zuzanna Wrona ze Szkoły Podstawowej nr 2.

II miejsce otrzymuje Weronika Franczak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Na tym protokół zakończono i podpisano.

udostępnij
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in