Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Dwa Medale na Mistrzostwach Województwa Młodzików

Opublikowano 14.04.2014 00:00:00 Zaktualizowano 05.09.2018 09:50:34 umlimanowa
0 1183

12 kwietnia br. w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików. W turnieju wystąpiło siedmiu zawodników klubu UKS Płomień Limanowa : Julia Domiter, Julia Odziomek, Bartosz Sułkowski, Dawid Kosmal, Dawid Piechnik, Jan Wysowski oraz Karol Czop.

W kategorii chłopców bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Sułkowski, który w meczu finałowym pewnie pokonał Mateusza Zębalę (KS Bronowianka) nie tracąc żadnego seta.

Równie dobrze spisał się Dawid Kosmal, który swoją rywalizację zakończył w przedziale miejscowym 5-8. Kolejny zawodnik naszego klubu - Dawid Piechnik uplasował się w przedziale 9-12.

W grze deblowej Bartosz Sułkowski wraz z Dawidem Kosmalem zajęli bardzo wysokie II miejsce, przegrywając tylko z drużyną ze Szczytnik w składzie: Arkadiusz Kołos, Maksymilian Kutaj.

Wśród dziewcząt Julia Domiter, która jest żaczką pierwszy rok, po bardzo dobrej grze ze starszymi zawodniczkami Julia zajęła miejsce w przedziale 13-16.

W turnieju brali równie udział : Julia Odziomek, Jan Wysowski oraz Karol Czop.