Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona

Bartosz Sułkowski III Kadetem w Polsce

Opublikowano 03.04.2017 00:00:00 Zaktualizowano 05.09.2018 09:09:02 umlimanowa
0 965

W dniach 31.03-02.04.2017r. w Luboniu rozgrywany bul III Grand Prix Polski Kadetów. Zmagania rozpoczęły piątkowe eliminacje, prowadzone z podziałem na grupy. W sobotę do rywalizacji włączyli się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom osiągniętym w Ogólnopolskim Rankingu w tej kategorii wiekowej lub zakwalifikowaniu się z eliminacji wojewódzkich.

UKS Płomień Limanowa reprezentowali: Bartosz Sułkowski, Dawid Kosmal oraz Miłosz Sawczak.

Miłosz Sawczak odpadł w fazie grupowej przegrywając nieznacznie z wyżej rozstawionymi zawodnikami. Ostatecznie uplasował się on w przedziale 41-48. Dawid Kosmal zakończył rywalizację na 17 miejscu.

Od początku turnieju najwyżej rozstawiony zawodnik z Limanowej – Bartosz Sułkowski radził sobie bardzo dobrze. W turnieju grupowym stracił jedynie 3 sety.Przegrał on dopiero mecz półfinałowy ze zwycięzcą turnieju – Maciejem Kubikiem. Bartosz stanął na III stopniu podium.

Nad zawodnikami opiekę sprawowali trenerzy: Albert Golonka oraz Wojciech Kosmal.

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!