Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

6 Medali na Mistrzostwach Województwa Młodzików

Opublikowano 27.03.2017 00:00:00 Zaktualizowano 05.09.2018 09:09:30 umlimanowa
0 1085

W dniu 26.03.2017r. w Krakowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików. Nasz klub reprezentowali: Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak, Karol Sułkowski, Filip Golonka oraz Julia Domiter.

Dzisiejszy turniej możemy uznać za najlepszy występ w historii naszego klubu pod względem liczby zdobytych medali. Młodzicy Płomienia zdobyli ich aż 6.

W grze indywidualnej zwyciężył Dawid Kosmal, na drugim stopniu podium uplasował się Miłosz Sawczak, a trzeci był Karol Sułkowski.Filip Golonka uplasował się w przedziale 33-40.
W kategorii młodziczek Julia Domiter zajęła 3 miejsce.

W grze deblowej najlepsi okazali się Dawid Kosmal w parze z Miłoszem Sawczakiem. Julia Domiter w parze z Klaudią Karczmarczyk zajęła 3 miejsce.

Gratulacje składamy również rodzicom oraz trenerom za całokształt pracy, który przyniósł tak wielki sukces dzisiejszego dnia.

źródło: plomienlimanowa.pl