Wtorek, 23 października
Marlena, Seweryn, Teodor, Honorata, Iga, Jan, Edward

Zmniejszył stratę do lidera

11.10.2018 22:35:00 JACA 0 496

Liga Biegów Górskich. Miniony weekend przyniósł bardzo dużo emocji, głównie za sprawą ostrego ścigania na Memoriale Wojtka Kozuba oraz na finale Runners World Super Biegu w Świeradowie.

Prowadzący Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) odpoczywał przed czekającym go trudnym długim startem w Bieszczadach. Natomiast wicelider – Rober Faron, swoim zwyczajem odpoczywał w biegu, walcząc o punkty do ostatnich metrów na Memoriale Wojtak Kozuba z piątym w tabeli Mariuszem Miśkiewiczem (Biegiem Przez Chybie).

Klasyfikacje mężczyzn:

Pierwsza dziesiątka open mężczyzn (w nawiasie miejsce w poprzedniej klasyfikacji)

1.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 2.160 pkt 

2.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 2.135 pkt 

3.(3) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 1.470 pkt

4.(5) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 1.455 pkt

5.(4) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 1.340 pkt

6.(8) Tomasz Skupień (Skawinki) – 1.290 pkt

7.(6) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 1.230 pkt

8.(7) Marcin Kubica (KS Sprint Bielsko-Biała) – 1.220 pkt

9.(9) Radosław Boniec (Żary) – 1.170 pkt

10.(11) Bartosz Misiak (Alpin Sport Team) – 1.132 pkt

 

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorzy (M16-19):

1.(8) Marcin Kubica (KS Sprint Bielsko-Biała) – 1.220 pkt

2.(37) Michał Izydorek (KS Sprint Bielsko-Biała) – 730 pkt

3.(72) Dominik Kijowski (KB Krościenko Wyżne) – 515 pkt

Seniorzy I (M20-29):

1.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 2.160 pkt

2.(7) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 1.230 pkt

3.(9) Radosław Boniec (Żary) – 1.170 pkt

Seniorzy II (M30-39):

1.(3) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 1.470 pkt

2.(5) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 1.340 pkt

3.(6) Tomasz Skupień (Skawinki) – 1.290 pkt

Masters (M40-49):

1.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 2.135 pkt

2.(4) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 1.455 pkt

3.(15) Marek Sokołowski (Alpin Sport Team) – 990 pkt

Weterani I (M50-59):

1.(58) Jacek Gardener (JacekBiega Running Team) – 589 pkt

2.(62) Zbigniew Szatanik  (Ujsoły) – 575 pkt

3.(70) Marek Nadkański (Mszana Dolna) – 535 pkt

Weterani II (M60+)

1.(14) Janusz Ferenc (UKS Ludwikowice) – 995 pkt

2.(98) Tadeusz Sitek (Marciszów) – 429 pkt

3.(209) Janusz Pytel (TG Sokół Zakopane) – 274 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(11) Sylwester Lepiarz (LKB Rudnik) – 860 pkt

2.(4) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 800 pkt

3.(17) Piotr Jaśtal (LKB Rudnik / AZS UJK Kielce) – 720 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Bartosz Gorczyca (SALCO GARMIN TEAM) – 600 pkt

2.(8) Marcin Kubica (KS Sprint Bielsko-Biała) – 540 pkt

3.(5)  Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 505 pkt

Najlepsi zawodnicy na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 860 pkt

2.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 840 pkt

3.(36) Marcin Rzeszótko (Buff Team Polska) – 730 pkt

Najlepsi zawodnicy na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 820 pkt

2.(1) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 600 pkt

3.(3) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 580 pkt

https://www.biegigorskie.pl

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in