Opublikowano 14.08.2011 16:55:19 Zaktualizowano 04.09.2018 14:21:56
16 5894

III liga. Bezbramkowy remis Limanovii na inaugurację sezonu.

Limanovia Szubryt Limanowa – Wierna Małogoszcz 0-0

Sędziował Sebastian Widlarz (Wadowice). Żółte kartki: Wańczyk, Banaszkiewicz, Podstolak, Kulewicz – Foksa, Piotrowski, Skiba. Widzów 600.
Limanovia:
Pyskaty – Krupa, Banaszkiewicz, Prokop, Podstolak – Wańczyk, Skiba (65 Ślazyk), Kiwacki (89 Kulewicz), Basta – Chlipała (57 Gadzina), Kępa (65 Waksmundzki).
Wierna: Zielińśki – Foksa (73 Kwaśniewski), Kita, Pałgan, Piotrowski – Kowalski, Pawłowski, Mianowany (60 Malinowski), Krzeszowski (78 Augustyn) – Miernik, Kajda (83 Hajduk).

Przed meczem odbyła się prezntacja limanowskiej drużyny.

2 minuta – fatalny błąd Pyskatego przy próbie wybicia piłki, ale zawodnicy gości nie potrafili wykorzystać dogodnej sytuacji.

10 minuta - na razie spokojna gra z obu stron. Walka toczy się głównie w środkowej części boiska.

17 minuta - optyczna przewaga gości. Piłkarze Limanovii sprawiają wrażenie drużyny bardzo stremowanej.

20 minuta - gra toczy się głównie na połowie Limanovii. Gospodarze na razie zawodzą.

38 minuta - nic ciekawego na boisku się nie dzieje. Słaba gra z obu stron.

40 minuta - Limanovia wreszcie przeprowadziła groźną akcję. Po podaniu Kiwackiego w decydującym momencie Kępa nie sięgnął piłki.

42 minuta - po podaniu Prokopa stuprocentową okazję marnuje Chlipała.

Koniec pierwszej połowy.

46 minuta - początek drugiej połowy.

Limanovia rozpoczyna od ataków.

53 minuta - wielka szansa dla gości. Kajda w sytuacji sam na sam z Pyskatym. Piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka.

56 minuta - stuprocentowej okazji dla Limanovii zmarnował Kiwacki. Piłkę z linii bramkowej wybijają obrońcy gości. Mecz zrobił sie bardzo emocjonujący.

64 minuta - karny dla Limanovii!!! Faulowany Basta.

65 minuta - strzał Kiwackiego z jedenastki broni Zieliński.

68 minuta - Prokop z wolnego minimalnie nad poprzeczką.

75 minuta - kolejną okazję marnuje Kiwacki.

84 minuta - Ślazyk w doskonałej okazji uderza prosto w bramkarza gości.

Koniec meczu. Pechowy remis Limanovii, która w drugiej połowie miała wyraźną przewagę.

0 0
Powiem tak:jestem lekko zawiedziony i zniesmaczony.Pierwsza połowa-jak najszybciej zapomnieć!Druga lepsza,ale skuteczność fatale,szczególnie Chlipała i Kiwacki.Na dodatek nie wykorzystuje się wapienka!Po dzisiejszym meczy nie będzie szyneczki-najwyżej kaszanka.Wierzę że w następnych meczach będzie tylko lepiej.
111ksiadz
2011-08-14 20:16:41
0 0
Zapomniałem jeszcze o jednej ważnej sprawie.Inauguracja 3ligi po tak długim czasie,a tak mało kibiców-niezrozumiałe!
garbazyn
2011-08-14 20:30:14
0 0
taka jest prawda że Polacy niechętnie chodzą na mecze przykładem jest stadion Legii gdzie stadion mieści 34 tys. kibiców a przychodzi na mecz 15 tys. gdyby była to Anglia pewnie wszystkie miejsc były by zapełnione bo u nich mecz to tak jak u nas kościół każdy tam jest kibicem a u nas taka jest prawda że mniejszość interesuje się sportem szczególnie w takich mniejszych miejscowościach.Gdyby nawet była to ekstraklasa wątpię żeby przyszło więcej osób jak 5 tys. :)
kobalik
2011-08-14 20:45:58
0 0
Pełen stadion był na bilety cze bało w kolejce czekać 30minut tak jeszcze w Limanovii nie było żeby się tyle stało w kolejce po bilety. To nie rozumiem komentarza że mało kibiców było.
staruch
2011-08-14 21:01:18
0 0
Siedzieli przed TV i im cos sie wydaje. na pewno bylo kibicow najwiecej od paru lat, kolejki do kasy wiec niech ktos nie pisze smutkow
konto usunięte
2011-08-14 21:44:57
0 0
Dobry mecz limanovii mysle ze dalej bedzie jeszcze lepiej widac bylo treme i sresik ale to chyba normalne gdy gr idzie o stawke
staruch
2011-08-14 21:54:51
0 0
I polowa katastrofalna, w drugiej zmiany i jakos poszlo, swietnie ozywil gre Maciek Slazyk , nie wiem Chlipala powinien na rezerwe isc Gadzina mlodszy wiecej biega. Szkoda tego karnego bo by 3 pkt byly
111ksiadz
2011-08-14 21:55:58
0 0
Nie liczyłem kibiców,JACA pisze 600.Takie małe porównanie:Małogoszcz około 5tyś.mieszkańców-na mecze przychodzi 300-800kibiców,Limanowa około15tyś.na mecze przychodzi 200-600kibiców,a więc o czym mówimy?Jak Wam się wydaje że dużo,to Wam powiem,że na tym stadionie bywało 1,5-2tyś.kibiców.Tak,tak na otwarcie z Wawelem 1,5 tyś,po awansie do okręgówki z Hutnikiem Trzebinia 2tyś.Ale to było bardzo dawno więc nie możecie tego wiedzieć.
romcio1985
2011-08-14 22:00:32
0 0
Patrząc na ostatnie lata to 600 to bardzo dużo kibiców. Dawno tylu nie było. Limanovia była poważnie zaniedbana. Wszystko powoli się odradza, włącznie z kibicowaniem.
111ksiadz
2011-08-14 22:50:58
0 0
Romcio-chyba masz rację,oby Twoje ostatnie zdanie się spełniło.A tak ku pokrzepieniu-Nieciecza,750 stałych mieszkańców.Na dzisiejszym meczu z Arką 2500KIBICÓW!-i co?A no nic-jak większość mówi(ja nie)wieśnioki liderami.
terorist
2011-08-15 02:01:17
0 0
Oj słabo Limanovia dziś zagrała. Jak dla mnie to najsłabszy mecz w wykonaniu Limanovii od jakiegoś czasu. Kiwacki dziś straszną rzadziznę zagrał. Zresztą sam mecz to jedna wielka kopanina dziś była. Za cały mecz może ze 3 jakieś fajne akcje w wykonaniu obydwu drużyn.
Szpec
2011-08-15 10:18:21
0 0
Tajduś nie poszło??Co Ty za skład wystawiasz?Mam nadzieje że szybko Szubryt przejrzy na oczy i Cie wyrzuci!!!Anty-trenerze!
romcio1985
2011-08-15 10:35:03
0 0
No racja. Tajduś chyba trochę przeszarżował ze składem. Waksmundzki i Gadzina na ławie??? Mam jeszcze parę innych wątpliwości. Ale trener odpowiada za wyniki. Wieżę, że w następnych meczach będzie lepiej, no i skład zestawiony optymalnie.
RAMZES
2011-08-15 11:28:28
0 0
szpec -> to,że podziękowano Ci po awansie , nie znaczy , że masz sie teraz obraźać innych :) może w pisarzowej byłeś 'gwiazdą' ale tutaj kopałeś sie po głowie :D
RAMZES
2011-08-15 11:32:06
0 0
a wracvając do składu , to też nie podobał mi sie pomysl z Chlipała ,ale osatnio w sparingu strzelił 3 bramki wiec mozna było mu dac szanse , niesprawdził się i pewnie od przszłego meczu bedzie grał Gadzina . Szkoda mecz , ale jakby kiwacki strzelił karnego to jestem pewny , żeby wszytscy byli wniebowzięci i pisali jaki to dobry mecz nie był
terorist
2011-08-16 11:57:14
0 0
A tak na marginesie jest jedna ważna kwestia poza sportowa. Klub chyba powinien pomyśleć o przedsprzedaży biletów na mecze bo ta istna apokalipsa przed wejściem nie powinna już mieć więcej miejsca.