Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera

Zalesianka przebudziła się po przerwie

Opublikowano 02.10.2016 17:27:42 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:44 jaca
2 3069

V LIGA („okregówka”), Nowy Sącz, 9 kolejka: Zalesianka po pierwszej połowie przegrywała u siebie z orkanem Raba Wyżna 0-2, ale po zmianie stron zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść.

ZALESIANKA ZALESIA – ORKAN RABA WYŻNA 3 : 2 (0 : 2)

0:1 Kasiniak 20, 0:2 Kasiniak 37, 1:2 Kurzeja 53, 2:2 K. Opoka 55, 3:2 Kurzeja 68.

Sędziował Bogusław Moroń (Gorlice). Żółte kartki: Teper. Widzów 200.

ZALESIANKA: Piksa – A. Ubik, Gancarczyk, Sukiennik, R. Ubik – K. Opoka, P. Opoka, Franczyk, Augustyn, Koszut (75 Gabryś) – Kurzeja.

ORKAN: D. Możdżeń – Dziechciowski, R. Możdżeń, Skwarek, Świder – Teper, Kasiniak (75 Filipek), Skawski (84 Bochnak), Pluta – Gromczak (84 Sz. Możdżeń), Traczyk.

Tak padły gole:

0:1 – szybka akcja gości środkiem boiska i Kasiniak pokonał Piksę strzałem z 20 metrów

0:2 – składna kontra Orkana i Kasiniak w sytuacji sam na sam z bramkarzem Zalesianki po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.

1:2 – po dośrodkowaniu Augustyna celnie główkował Kurzeja.

2:2 – podanie od Koszuta i piękne uderzenie K. Opoki z 15 metrów w okienko bramki rywali.

3:2 – Kurzeja popisał się indywidualna akcja, minął czterech rywali i bez problemów umieścił piłkę w siatce.

Dla gospodarzy dogodnej sytuacji w 43 minucie nie wykorzystał Augustyn i w 62 minucie Koszut.