Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Zacięte pojedynki i wielkie emocje w LLF

Opublikowano 01.12.2022 20:24:00 Zaktualizowano 01.12.2022 20:26:59 jaca
0 1546

Limanowska Liga Futsalu, III kolejka Extraligi. Nie rozczarował nikogo chyba mecz Olimp Team i Copacabany. Miało być ciekawie i tak było. Ku zaskoczeniu większości zgromadzonych kibiców w hali Ekonoma ton rywalizacji od pierwszych minut nadawali gracze Copacabany.

Do tego doszła jeszcze znakomita predyspozycja bramkarza i do przerwy Copacabana prowadziła aż 3:0. Zabójcze kontry ekipy Pawła Tokarza pozwoliły jego graczom na prowadzenie aż 5:1 na minutę przed końcem spotkania. Zabrakło jednak koncentracji do końca meczu i Olimp Team w odstępie kilkunastu sekund strzelił dwie bramki. Na więcej tego dnia zabrakło czasu. Brawa dla jednych i drugich za świetne widowisko, a dzięki temu w tabeli robi się coraz ciekawiej.

Bank Spółdzielczy w Limanowej walczył z Ekonomem, którego gracze byli bardzo zmotywowani do walki z faworytem. Do przerwy było bardzo ciekawie i Bank prowadził zaledwie 2:1. W drugiej części spotkania do głosu coraz bardziej dochodzili gracze Banku, którzy ostatecznie wygrali 5:2 i umocnili się na pozycji lidera rozgrywek.

Znakomicie zagrali dzisiaj także zawodnicy Kreatywnych Księgowych MG, którzy grając bardzo ofensywnie wypunktowali czołową drużynę ostatnich lat , czyli FB Wojtas. Tym samym po dwóch kolejnych zwycięstwach Kreatywni włączają się do gry o podium. Dla FB to trudna liga. Trzy kolejki za nami , a na koncie FB nadal 0pkt.

W innych humorach halę opuszczali zawodnicy teamu Alkoboye. Tym razem bez większych problemów zwyciężyli w meczu z Uranem, w którym to teamie najjaśniejszą postacią był strzelec 3 bramek - Kamil Tokarczyk. Tym samym Alkoboye wskoczyli na trzecią pozycję w tabeli.

Ostatni mecz to rywalizacja beniaminków. Piękni i Młodzi grali z Carshop. Ci drudzy zagrali znacznie lepiej niż w poprzednich spotkaniach i nawet prowadzili. Jednak większe ogranie i doświadczenie ekipy "Pięknych" wystarczyło, aby w drugiej połowie obnażyć wszystkie słabostki  Carshopu.

W klasyfikacji Fair Play na prowadzeniu nadal Carshop

Za tydzień 4 kolejka rozgrywek.

EKONOM - BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ 2:5 (1:2)

Michał Marcisz (1), Kamil Śliwa (1) - Dominik Jasica (2), Marcin Wojcieszczak (1), Dominik Pach (1), Jakub Florek (1).

PIĘKNI I MŁODZI – CARSHOP 9:2 (3:2)

Rafał Żabówka (4), Kamil Michalik (1), Karol Dziadoń (1), Piotr Koza (1), Marcin Piwko (1), Andrzej Górski (1)  - Karol Kita (1), Piotr Wojtas (1).

FB WOJTAS - KREATYWNY KSIĘGOWY MG 0:3 (0:1)

Damian Wsół (1), Bartłomiej Limanówka (1), Sławomir Boczoń (1).

COPACABANA - OLIMP TEAM 5:3 (3:0)

Kacper Skrzatek (2), Grzegorz Król (1), Mariusz Przystał (1), Paweł Matras (1) - Roman Sobieraj (1), Vasyl Zhuk (1), bramka samobójcza (1).

ALKOBOYE – URAN 8:3 (4:1)

Dominik Papież (3), Albert Wąsowicz (2), Adrian Stajnder (2), Jakub Curzydło (1) - Kamil Tokarczyk (3).