Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona

Wysokie zwycięstwo juniorów Limanovii w Małopolskiej Lidze

Opublikowano 03.09.2015 07:34:59 Zaktualizowano 04.09.2018 14:07:24 jaca
4 3032

Małopolska Liga Juniorów Starszych, 3 kolejka. Limanovia Elekrical MOS PL Limanowa wysoko pokonała wczoraj MKS SMS Kraków. Było to pierwsze zwycięstwo limanowskiej drużyny w tym sezonie.

LIMANOVIA ELEKRICAL MOS PL LIMANOWA - MKS SMS KRAKÓW 4 : 0 (1 : 0)

Bramki: M. Śliwa dwie, Jasiński, Wojtas

LIMANOVIA: Pietrzak, Mysza, Śmierciak, Opyd, Bartosz, Śliwa Maciej, Kuchta, Kurek (Włodarczyk), Wąsowicz, Czaja (Wójtowicz), Jasiński (Wojtas).

Relacja z oficjalnej strony juniorów Limanovii:

Początek spotkania był dość chaotyczny z obu stron, mecz obfitował w dużą ilość niedokładnych podań. Nasza drużyna próbowała atakować przeciwnika na jego połowie. W 23 minucie po niezłej akcji prawą stroną bramkę zdobył Adam Jasiński. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć akcji było wiele, lecz brakowało ostatniego podania. Po zmianie stron goście coraz śmielej atakowali tworząc dość składne akcje, lecz nasza obrona w tym spotkaniu tworzyła znakomity kolektyw, grając bardzo agresywnie asekurując się wzajemnie. W końcu nasi zawodnicy powoli zaczynali dochodzić do znakomitych okazji. Jedną z nich na bramkę zamienił Maciej Śliwa i było już 2:0. Ten sam zawodnik w 70 minucie podwyższył wynik zdobywając bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Ostatnią bramkę efektownym 'lobem' zdobył wprowadzony w drugiej połowie Dominik Wojtas.

Komentarz trenerem Łukasza Bukowca: - Bardzo dziękuję chłopakom za walkę w dzisiejszym spotkaniu. Wynik lepszy niż gra, lecz mam świadomość że drużyna jest cały czas w budowie. Kilka akcji było bardzo pozytywnych. Cieszą trzy punkty. Drużyna pokazała że drzemie w niej duży potencjał. Z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej, lecz nie ukrywam że dużo pracy przed nami aby grać tak ja sobie to założyłem.

1 Garbarnia Kraków 3 9 14-2
2 AS Progres Kraków 3 7 13-3
3 Sandecja Nowy Sącz 3 7 10-2
4 MKS Trzebinia-Siersza 2 6 9-2
5 Soła Oświęcim 3 6 4-2
6 Wolania Wola Rzędzińska 3 4 10-8
7 Limanovia Limanowa 3 4 7-5
8 Unia Tarnów 3 4 5-9