Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Wyniki I Limanowa Downhill Challenge

Opublikowano 01.06.2010 19:22:58 Zaktualizowano 04.09.2018 14:23:31 top
3 6500

W niedzielę na zboczu Łysej Góry odbył się I. Limanowa Downhill Challenge. Uczestniczyło w nim ponad 50 zawodników.

Zadaniem zawodników było jak najszybsze pokonanie odcinka z Łysej Góry w okolice Kamieniołomu po wyznaczonej, trudnej technicznie i stromej trasie.

W kategorii „Limanowa open hobby full” (rower posiada amortyzację tylną) pierwsze miejsce zajął Krzysztof Smoter (z czasem 02.04,76), drugie Maciej Pilawski (strata 15 sek. 39), a trzecie Mateusz Smoter (strata do pierwszego 19 sek. 08).

W kategorii „Limanowa open hardtail” (rower nie posiada amortyzacji tylnej) pierwsze miejsce zdobył Mateusz Mól (2.56,36), drugie Karol Sułkowski (strata 19,33), a trzecie Piotr Golonka (strata 59,38)

W kategorii hobby full (urodzeni w 1993 roku i młodsi) pierwsze miejsce wywalczył Krzysztof Smoter z Limanowej (02.04,76), drugie miejsce miał Dominik Niewiadomy z Tylmanowej (strata 12,75), a trzecie Maciej Pilawski z Limanowej (strata 15,39). Natomiast wśród urodzonych w 1992 roku i starszych zwyciężył Marcin Motyka ze Stróży (02.01,83), drugie miejsce zajął Dariusz Kutek z Makowa Podhalańskiego (strata 05,87), a trzecie Artur Simon z Jadownik (strata 06,45).

W kategorii hardtail urodzonych w 1993 i młodszych pierwsze miejsce zajął Przemysław Bodziony z Nowego Sącza (02.10,91), drugie zajął Piotr Zając ze Spytkowic (strata 27,93), a trzecie Konrad Ziemecki z Nowego Sącza (strata 41,49). Wśród urodzonych w 1992 roku i starszych najszybszy był Bartłomiej Stanowski z Mszany Dolnej (02.09,22), zaraz za nim uplasował się Bartosz Kudlik z Nowego Sącza (strata 02,61), a na trzecim miejscu podium stanął Michał Żołnierczyk ze Spytkowic (strata 19,93).

Organizatorem zawodów był KS Limanowa Forrest.