Wyniki biegu towarzyszącego
125 zawodników dotarło do mety biegu towarzyszącego II Limanowa Forrest. Zobacz wyniki
Dziś przed południem trasę z Justu Pasmem Łososińskim na Miejską Górę przebiegło łącznie 125 zawodników. Start odbył się na wysokości 486m n.p.m, a meta zlokalizowana była na 716 m n.p.m. Zawodnicy biegli w temperaturze około 23 st. C.
Jutro odbędzie się bieg główny II Limanowa Forrest. Jego start zlokalizowany bedzie przy Zespole Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej i odbędzie się o godzinie 15. Wystartuje w nim około 300 osób. - Dołożyliśmy wszelkich starań, by impreza przebiegła bezpiecznie, prosimy jednak Mieszkańców Miasta i Przyjezdnych o wyrozumiałość i powstrzymanie się od ruchu samochodowego na trasie biegu podczas jego trwania. Za utrudnienia przepraszamy - mówi Andrzej Sądelski, wiceprezes KS Limanowa Forrest.
Trasa biegu wiedzie od ZSS nr 1 ulicą Bulwary, Targową, Kopernika, Leśną na Miejską Górę. Powrót będzie odbywał się Drogą Krzyżową, ulicą Rachwała, Leśną, Kopernika, Targową, Bulwary pod ZSS nr 1.
Wyniki dzisiejszego biegu:
Zobacz również:Bieg górski 17,5 km – mężczyźni, kategoria open
Miejsce/ nr startowy/ nazwisko i imię/ urodzony/ kraj / klub miasto/ czas / strata
1 60 Szcześniewski Miłosz M 89 POL LLKS Osowa Sień 01:27:43,7 00:00:00,0
2 37 Wąsowicz Jan M 73 POL niezrzeszony 01:30:54,8 00:03:11,1
3 27 Lesniak Piotr M 87 POL niezrzeszony 01:31:12,3 00:03:28,6
4 88 Pietrzyk Wojciech M 77 POL niezrzeszony 01:32:23,6 00:04:39,9
5 30 Gleń Robert M 76 POL niezrzeszony 01:38:16,9 00:10:33,2
6 59 Majkut Andrzej M 75 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 01:39:23,4 00:11:39,7
7 82 Golonka Mateusz M 89 POL MaratonyPolskie.PL TEAM - GORLICE 01:40:24,2 00:12:40,5
8 63 Gaweł Bogdan M 56 POL Miłośnik Sportu i Rekreacji Oświęcim-Zaborze 01:41:29,7 00:13:46,0
9 52 Konopka Sławek M 73 POL Sądeckie Centrum Nurkowo-Turystyczne SKRZAT 01:44:46,9 00:17:03,2
10 55 Oleksy Marek M 88 POL TKD Tymbark 01:45:13,3 00:17:29,6
11 66 Januła Mariusz M 67 POL niezrzeszony 01:45:51,4 00:18:07,7
12 98 Mach Aleksander M 68 POL niezrzeszony 01:46:12,0 00:18:28,3
13 83 Kaliciński Bogusław M 61 POL AZS AWF MASTERS Kraków 01:47:18,4 00:19:34,7
14 167 Tosiu Jakub M 95 POL 01:47:52,3 00:20:08,6
15 165 Włodarczyk Adam M 97 POL 01:48:04,5 00:20:20,8
16 71 Ertel Radosław M 68 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 01:49:06,3 00:21:22,6
17 78 Sekieta Radosław M 76 POL AZS Łódź 01:50:29,8 00:22:46,1
18 53 Kołek Szymon M 65 POL niezrzeszony 01:51:39,4 00:23:55,7
19 69 Borkowski Piotr M 79 POL Niezrzeszony 01:52:05,8 00:24:22,1
20 108 Bęben Jan M 76 POL WILD RUNNER TEAM.pl 01:52:24,2 00:24:40,5
21 28 Drużkarski Robert M 63 POL AZS Masters Kraków 01:53:38,0 00:25:54,3
22 107 Kowalczyk Łukasz M 82 POL niezrzeszony 01:53:45,2 00:26:01,5
23 42 Hyży Piotr M 80 POL niezrzeszony 01:53:49,7 00:26:06,0
24 106 Baranow Tomasz M 76 POL niezrzeszony 01:54:55,0 00:27:11,3
25 47 Nowak Grzegorz M 75 POL TKKF MOSIR Czeladź 01:55:23,2 00:27:39,5
26 81 Biernat Piotr M 69 POL niezrzeszony 01:55:42,3 00:27:58,6
27 38 Bartosz Marek M 79 POL niezrzeszony 01:56:16,6 00:28:32,9
28 35 Papież Mariusz M 83 POL KS LIMANOWA FORREST & MOK Mszana Dolna 01:57:57,0 00:30:13,3
29 67 Piotrkowicz Marek M 71 POL niezrzeszony 01:59:36,0 00:31:52,3
30 100 Urbański Józef M 58 niezrzeszony POL 02:00:53,4 00:33:09,7
31 54 Woźniak Ryszard M 71 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 02:02:21,1 00:34:37,4
32 65 Leśnowolski Piotr M 68 POL Służew Warszawa 02:02:21,2 00:34:37,5
33 93 Gunia Mariusz M 65 POL ZADYSZKA Oświęcim 02:02:51,9 00:35:08,2
34 29 Głąb Leszek M 68 POL niezrzeszony 02:04:01,7 00:36:18,0
35 169 Młynarczyk Marek M 63 POL niezrzeszony 02:05:04,3 00:37:20,6
36 101 Krajewski Artur M 74 POL WILD RUNNER TEAM.pl 02:05:37,7 00:37:54,0
37 77 Sułkowski Andrzej M 73 POL niezrzeszony 02:06:16,9 00:38:33,2
38 36 Tobiasz Grzegorz M 77 POL niezrzeszony 02:07:10,2 00:39:26,5
39 79 Marecki Piotr M 74 POL KB LOK Bochnia, X-team 02:07:16,4 00:39:32,7
40 170 Szewczyk Witold M 69 POL Nowy Targ 02:08:57,1 00:41:13,4
41 94 Wańczyk Paweł M 60 POL visegrad maraton 02:09:30,1 00:41:46,4
42 105 Wańczyk Bartłomiej M 87 POL VISEGRAD MARATON RYTRO 02:09:30,2 00:41:46,5
43 48 Tichoruk Rafał M 78 POL niezrzeszony 02:09:44,0 00:42:00,3
44 80 Dyk Mirosław M 74 POL Pogoria Biega 02:10:26,9 00:42:43,2
45 43 Pacuła Piotr M 59 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 02:11:36,8 00:43:53,1
46 99 Mach Michał M 90 POL niezrzeszony 02:12:55,5 00:45:11,8
47 41 Gonciarz Lukasz M 82 IRL Polish RunTeam 02:14:40,3 00:46:56,6
48 91 Kramarczyk Maciej M 68 POL niezrzeszony 02:15:37,2 00:47:53,5
49 46 Krok Krzysztof M 63 POL niezrzeszony 02:16:46,3 00:49:02,6
50 85 Kwiatkowski Tadeusz M 77 POL KKB Dystans 02:17:16,8 00:49:33,1
51 50 Jarema Grzegorz M 75 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 02:19:15,6 00:51:31,9
52 104 Maras Ladislav M 63 SVK FORMA Wodzisław Śląski 02:21:08,8 00:53:25,1
53 95 Piątoń Piotr M 78 POL Diskus Polska 02:23:08,8 00:55:25,1
54 45 Kozimor Wiesław M 61 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 02:23:24,1 00:55:40,4
55 92 Kubik Krzysztof M 78 POL niezrzeszony 02:23:59,0 00:56:15,3
56 70 Wilczyński Dariusz M 74 POL niezrzeszony 02:25:19,4 00:57:35,7
57 122 Skrzypek Mikołaj M 74 POL 02:27:21,7 00:59:38,0
58 76 Wikar Michał M 89 POL Extreme Słopnice Team 02:29:50,3 01:02:06,6
59 86 Płanik Adam M 52 POL Niezrzeszony 02:29:54,8 01:02:11,1
60 124 Mazur Łukasz M 79 POL niezrzeszony 02:31:20,8 01:03:37,1
61 84 Wosik Przemysław M 76 POL J.K.B.H. 02:32:36,5 01:04:52,8
62 39 Mierzwa Maciej M 67 POL niezrzeszony 02:46:01,9 01:18:18,2
63 87 Madej Józef M 51 POL Zadyszka Oświęcim 02:46:49,0 01:19:05,3
64 57 Bobryk Zenon M 57 POL Bobryk Family & AKZWH 02:59:31,3 01:31:47,6
65 58 Koźmin Arkadiusz M 75 POL ULTRA Beskidy 03:04:18,5 01:36:34,8
66 64 Mej Paweł M 72 POL niezrzeszony, ale - BIEGAM BOSO 03:17:06,3 01:49:22,6
67 166 Rembowski Sebastian M 97 POL 03:25:16,0 01:57:32,3
68 89 Świątek Mateusz M 92 POL niezrzeszony 03:25:16,3 01:57:32,6
69 40 Mioducki Marek M 74 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 03:32:33,7 02:04:50,0
70 168 Misiarz Józef M 57 POL 03:45:59,3 02:18:15,6
71 125 Wiśniewski Jan M 56 POL niezrzeszony 04:20:20,6 02:52:36,9
Bieg górski 17,5 km – kobiety, kategoria open
Miejsce/ nr startowy/ nazwisko i imię/ urodzony/ kraj / klub miasto/ czas / strata
1 159 Mieloch Tamara K 77 POL Bezimienni/Ścieżki biegowe 01:45:39,8 00:00:00,0
2 143 Chełmicka Magdalena K 71 POL Mountrail CW-X Team, 01:48:38,9 00:02:59,1
3 150 Flaga Iwona K 77 POL Azs Awf Masters Kraków 01:53:37,8 00:07:58,0
4 158 Semanova Maria K 68 SVK FORMA Wodzislaw Slaski 02:06:24,9 00:20:45,1
5 151 Kochanek Anna K 77 POL Pogoria Biega 02:10:26,8 00:24:47,0
6 145 Petaszko Joanna K 77 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 02:17:26,6 00:31:46,8
7 153 Jureczek Elżbieta K 83 POL niezrzeszony 02:20:31,5 00:34:51,7
8 147 Wernik Katarzyna K 70 POL FORMA Wodzisław Śląski 02:25:31,5 00:39:51,7
9 162 Poremba Dorota K 88 POL niezrzeszony 02:32:20,2 00:46:40,4
10 149 Nowak Agnieszka K 79 POL Pogoria Biega 02:46:00,8 01:00:21,0
11 144 Jarema Beata K 73 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 03:02:03,2 01:16:23,4
12 148 Bobryk Ania K 93 POL Bobryk Family & 03:15:49,4 01:30:09,6
13 123 Wawrzinek Klaudia K 80 POL niezrzeszony 03:32:34,4 01:46:54,6
14 68 Bobryk Wanda K 57 POL Bobryk Family 04:01:39,1 02:15:59,3
15 126 Wiśniewska Karolina K 07. POL niezrzeszony 04:20:20,6 02:34:40,8
Nordic-Walking - dystans 17,5 km kategorii – mężczyźni – open
Miejsce/ nr startowy/ nazwisko i imię/ urodzony/ kraj / klub miasto/ czas / strata
1 172 Oleksy Jarosław M 59 POL TKD Tymbark 02:25:03,4 00:00:00,0
2 177 Tąta Tomasz M 92 POL KS LIMANOWA FORREST 02:41:13,9 00:16:10,5
3 180 Walczak Sławomir M 78 POL MaratonyPolskie.PL TEAM 02:41:14,0 00:16:10,6
4 183 Madej Maciej M 92 POL niezrzeszony 03:17:07,2 00:52:03,8
5 171 Kołodziej Dawid M 85 POL Bieg Osiedlowy na 1 Milę 03:17:07,5 00:52:04,1
6 182 Marek Kacper M 92 POL niezrzeszony 03:17:07,6 00:52:04,2
7 173 Kołodziej Dariusz M 89 POL KS LIMANOWA FORREST 03:17:07,8 00:52:04,4
8 179 Twaróg Mateusz M 00. POL niezrzeszony 03:30:19,1 01:05:15,7
9 178 Twaróg Piotr M 75 POL niezrzeszony 03:30:19,2 01:05:15,8
10 181 Dendra Mirosław M 58 POL niezrzeszony 03:43:04,4 01:18:01,0
Nordic-Walking - dystans 17,5 km kategorii – kobiety – open
Miejsce/ nr startowy/ nazwisko i imię/ urodzony/ kraj / klub miasto/ czas / strata
1 146 Bobryk Kinga K 95 POL Bobryk Family & 03:00:43,7 00:00:00,0
2 191 Molik Agnieszka K 78 POL ULTRA Beskidy 03:04:18,4 00:03:34,7
3 199 Dendra Bożena K 59 POL niezrzeszony 03:43:57,7 00:43:14,0
4 198 Szewczyk Stanisława K 45 POL niezrzeszony 03:53:06,7 00:52:23,0
5 192 Szewczyk Alina K 59 POL Chór mieszany CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej 04:02:33,5 01:01:49,8a
Kolarski wyścig górski - dystans 17,5 km mężczyźni
Miejsce/ nr startowy/ nazwisko i imię/ urodzony/ kraj / klub miasto/ czas / strata
1 6 Jarosiewicz Krzysztof M3 85 POL SPORT-PASJA Żywiec 01:07:10,1 00:00:00,0
2 18 Sułkowski Andrzej M3 85 POL KS LIMANOWA FORREST 01:08:42,6 00:01:32,5
3 24 Skrzatek Wojciech M3 78 POL Niezrzeszony 01:15:56,2 00:08:46,1
4 25 Sopata Bartosz M3 72 POL Niezrzeszony 01:16:55,2 00:09:45,1
5 8 Kulig Piotr M3 85 POL KS LIMANOWA FORREST 01:18:12,6 00:11:02,5
6 9 Mamak Jakub M2 91 POL Jarecki Team 01:18:59,9 00:11:49,8
7 1 Baran Artur M2 86 POL niezrzeszony 01:19:32,4 00:12:22,3
8 19 Sopata Wiktor M1 94 POL niezrzeszony 01:20:13,0 00:13:02,9
9 22 Gizicki Rafał M1 93 POL Niezrzeszony 01:23:47,6 00:16:37,5
10 15 Sukiennik Łukasz M3 85 POL niezrzeszony 01:26:54,4 00:19:44,3
11 11 Mrózek Marek M4 60 POL TKD Tymbark 01:30:28,6 00:23:18,5
12 2 Bednarczyk Roman M3 77 POL niezrzeszony 01:31:32,1 00:24:22,0
13 23 Gizicki Szczepan M1 95 POL Niezrzeszony 01:33:22,1 00:26:12,0
14 3 Dzik Tomasz M3 73 POL niezrzeszony 01:35:00,7 00:27:50,6
15 4 Grzeszczak Roman M2 91 POL KS LIMANOWA FORREST 01:44:35,4 00:37:25,3
16 26 Pach Michał M1 93 Niezrzeszony 01:44:40,3 00:37:30,2
17 7 Kryjomski Grzegorz M3 83 POL niezrzeszony 01:46:29,7 00:39:19,6
18 13 Pietrzyk Przemysław M2 90 POL niezrzeszony 01:53:38,4 00:46:28,3
19 5 Gumiński Piotr M3 82 POL Niezrzeszony 01:57:30,4 00:50:20,3
Kolarski wyścig górski - dystans 17,5 km kobiety
Miejsce/ nr startowy/ nazwisko i imię/ urodzony/ kraj / klub miasto/ czas / strata
1 17 Sułkowska Anna K3 84 POL niezrzeszony 01:29:31,4 00:00:00,0
2 10 Mirlak Sabina K3 84 POL MaratonyPolskie.PL TEAM & Transalp.pl 01:35:00,3 00:05:28,9
3 12 Pałka Kamila K2 90 POL KS LIMANOWA FORREST 01:43:33,1 00:14:01,7
4 20 Wrońska Beata K3 80 POL Jasło 01:45:06,9 00:15:35,5
5 16 Sułkowska Elżbieta K3 77 POL niezrzeszony 01:46:09,5 00:16:38,1
Może Cię zaciekawić
Nowy sprzęt diagnostyczny od WOŚP w limanowskim szpitalu
Dostawa komory laminarnej, która odbyła się w styczniu tego roku, umożliwi bezpieczną pracę laboratorium, chroniąc przed potencjalnym skażenie...
Czytaj więcejZnana nowa kurator oświaty w Małopolsce - jest "miłośnikiem Gorców"
- Podczas rozmowy członkowie Komisji konkursowej zadawali kandydatom pytania dotyczące w szczególności zaprezentowanej koncepcji realizacji z...
Czytaj więcejKontrowersyjny transparent podczas protestu rolników
W czasie przejazdu protestujących rolników policjanci na jednym z ciągników zauważyli transparent “nawiązujący do holocaustu” - podała KWP...
Czytaj więcejUwaga na halny! Ostrzeżenie o silnym wietrze w południowej Małopolsce. Luty "ekstremalnie ciepły termicznie"
Mieszkańcy regionu mogą spodziewać się umiarkowanego i dość silnego wiatru, który będzie wiał z kierunków południowych i południowo-zachod...
Czytaj więcejSport
Krzysztof Toporkiewicz szuka swojej szansy w rezerwach
Toporkiewicz zagrał całą pierwszą połowę, po której Jagiellonia II Białystok przegrywała 0:2.Niespełna 22-letni napastnik w tym sezonie w Ek...
Czytaj więcejGmina rozdysponowała pieniądze na sport
Słopnicki klub otrzymał ponad połowę całej kwoty: 120 tys. zł. Klub rowerowy „Gravity Revolt” otrzymał 50 tys. zł. Natomiast klub tenisa s...
Czytaj więcejKluczowa wiosna przed Sandecją. II liga wznawia rozgrywki.
Sandecja jeszcze kilka lat temu przeżywała najlepsze chwile w swojej historii. Po wieloletniej grze w I lidze wywalczyła awans do Ekstraklasy. Przy...
Czytaj więcejKrakowski AWF ze wsparciem dla piłkarskiego szkolenia
Umowę o współpracy m.in. w zakresie wspólnego prowadzenia kursów trenerskich dla studentów AWF, objęcia reprezentacji młodzieżowych MZPN patr...
Czytaj więcejPozostałe
"Chcemy jeść zdrową żywność, a nie jakieś plastiki i robaki" (ZDJĘCIA)
Około godziny 12:30 ciągniki protestujących zablokowały drogę krajową nr 28. Był to czas na przemówienia i przedstawienie postulatów, dotycz...
Czytaj więcejOgromna manifestacja rolników w Limanowej (ZAPIS TRANSMISJi)
Śledź na żywo relacje z protestu rolników w Limanowej, zorganizowanego przez NSZZ "Solidarność" RI. Najnowsze informacje. ...
Czytaj więcejPrognoza pogody na ostatnie dni lutego - dwucyfrowa temperatura
Piątek, 23 lutego: Dzień rozpocznie się od deszczowej aury, która w ciągu dnia ustąpi miejsca zachmurzeniu. Wieczorem nie powinniśmy obserwowa...
Czytaj więcejRadny kontra wójt. Dyskusja nad gospodarką wodną
Wystąpienie radnego i zarzuty w kierunku wójta W budzącej spore kontrowersje sprawie głos zabrał ostatnio radny Czesław Kuc (w 2018 roku wybran...
Czytaj więcej
Komentarze (2)