Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona

Wyjazdowe zwycięstwa KS Tymbark i Turbacza

Opublikowano 14.05.2014 20:09:56 Zaktualizowano 04.09.2018 14:12:40 jaca
0 3130

IV LIGA, GRUPA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. KS Tymbark po emocjonującym spotkaniu pokonał na wyjeździe Jadowniczankę. Obie drużyny walczą o utrzymanie. Drużyna z Tymbarku zdobyła punkty po trzech kolejnych porażkach. Drugie w tym sezonie zwycięstwo odniósł Turbacz.

JADOWNICZANKA JADOWNIKI – KS TYMBARK 2 : 3 (0 : 0)

Bramki dla gości: Kolawa, Koza, Majeran.

Żóta kartka dla KS Tymbark: K. Boczoń.

TYMBARK: Zawada – Porębski, Olejarz, S. Boczoń, Kurczab – Koza, Majeran, K. Boczoń, Urbański (86 Wojtasiński) – Kolawa (90 Gąsiorek), Kurek (80 Hochoł).

Gospodarze lepiej rozpoczęli to spotkanie i pierwszym kwadransie posiadali przewagę. Z czasem mecz się wyrównał i pod koniec pierwszej połowy KS Tymbark coraz śmielej atakował. Goście objęli prowadzenie po zmianie stron. Po podaniu Urbańskiego piłkę w siatce umieścił Kolawa. Kilkadziesiąt sekund później Jadowniczanka doprowadziła do wyrównania. Tymbark ponownie wyszedł na prowadzenie po składnej akcji. Ponownie podawał Urbański, a gola zdobył Koza. Wkrótce goście podwyższyli na 3-1. Akcję rozpoczął Kolawa, po jego dośrodkowaniu w pole karne, podanie na 5 metr przedłużył Boczoń, a tam Majeran strzałem w krótki róg pokonał bramkarza Jadowniczanki. Gospodarzy w końcówce stać było tylko na zmniejszenie rozmiarów porażki.

BARCICZANKA BARCICE - TURBACZ MSZANA DOLNA 0 : 1 (0 : 0)

Piekarczyk 75.

Turbacz: Wygaś – I. Potaczek, R. Drobny, G. Szynalik, Majerek – Smoleń, Wierzycki, Wsół, Dąbrowa – Piekarczyk, M. Drobny.

W 70 minucie czerwoną kartkę za faul otrzymał M. Drobny. Na pięć minut przed końcem sędzia czerwoną kartką ukarał również jednego z zawodników gospodarzy. Żółte kartki w szeregach Turbacza otrzymali: G. Szynalik, R. Drobny, Piekarczyk.