Poniedziałek, 24 września
Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna

Wstępny terminarz w IV lidze, grupa Małopolska-wschód

11.07.2018 15:08:24 JACA 0 1736

Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej przygotował wstępny terminarz rundy jesiennej sezonu 2018/2019.

Na tym szczeblu rozgrywkowym wystąpi m.in.: Limanovia Limanowa, Olimpia Pisarzowa i Orkan Szczyrzyc.

RUNDA I:

Kolejka 1 w dniach 11-08-2018/12-08-2018

1 LKS Szaflary - Limanovia Limanowa 2018-08-11

2 Dunajec Zakliczyn - GKS Drwinia 2018-08-11

3 Orkan Szczyrzyc - Sandecja II Nowy Sącz 2018-08-11

4 Poprad Muszyna - Unia Tarnów 2018-08-11

5 Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice 2018-08-11

6 CANPACK Okocimski Brzesko - Tarnovia Tarnów 2018-08-11

7 Lubań Maniowy - Olimpia Pisarzowa 2018-08-11

8 Barciczanka Barcice - Bocheński Klub Sportowy 2018-08-11

Kolejka 2 w dniach 15-08-2018

9 Limanovia Limanowa - Bocheński Klub Sportowy 2018-08-15

10 Olimpia Pisarzowa - Barciczanka Barcice 2018-08-15

11 Tarnovia Tarnów - Lubań Maniowy 2018-08-15

12 Glinik Gorlice - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-08-15

13 Unia Tarnów - Watra Białka Tatrzańska 2018-08-15

14 Sandecja II Nowy Sącz - Poprad Muszyna 2018-08-15

15 GKS Drwinia - Orkan Szczyrzyc 2018-08-15

16 LKS Szaflary - Dunajec Zakliczyn 2018-08-15

Kolejka 3 w dniach 18-08-2018/19-08-2018

17 Dunajec Zakliczyn - Limanovia Limanowa 2018-08-18

18 Orkan Szczyrzyc - LKS Szaflary 2018-08-18

19 Poprad Muszyna - GKS Drwinia 2018-08-18

20 Watra Białka Tatrzańska - Sandecja II Nowy Sącz 2018-08-18

21 CANPACK Okocimski Brzesko - Unia Tarnów 2018-08-18

22 Lubań Maniowy - Glinik Gorlice 2018-08-18

23 Barciczanka Barcice - Tarnovia Tarnów 2018-08-18

24 Bocheński Klub Sportowy - Olimpia Pisarzowa 2018-08-18

Kolejka 4 w dniach 25-08-2018/26-08-2018

25 Limanovia Limanowa - Olimpia Pisarzowa 2018-08-25

26 Tarnovia Tarnów - Bocheński Klub Sportowy 2018-08-25

27 Glinik Gorlice - Barciczanka Barcice 2018-08-25

28 Unia Tarnów - Lubań Maniowy 2018-08-25

29 Sandecja II Nowy Sącz - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-08-25

30 GKS Drwinia - Watra Białka Tatrzańska 2018-08-25

31 LKS Szaflary - Poprad Muszyna 2018-08-25

32 Orkan Szczyrzyc - Dunajec Zakliczyn 2018-08-25

Kolejka 5 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

33 Orkan Szczyrzyc - Limanovia Limanowa 2018-09-01

34 Poprad Muszyna - Dunajec Zakliczyn 2018-09-01

35 Watra Białka Tatrzańska - LKS Szaflary 2018-09-01

36 CANPACK Okocimski Brzesko - GKS Drwinia 2018-09-01

37 Lubań Maniowy - Sandecja II Nowy Sącz 2018-09-01

38 Barciczanka Barcice - Unia Tarnów 2018-09-01

39 Bocheński Klub Sportowy - Glinik Gorlice 2018-09-01

40 Olimpia Pisarzowa - Tarnovia Tarnów 2018-09-01

Kolejka 6 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

41 Limanovia Limanowa - Tarnovia Tarnów 2018-09-08

42 Glinik Gorlice - Olimpia Pisarzowa 2018-09-08

43 Unia Tarnów - Bocheński Klub Sportowy 2018-09-08

44 Sandecja II Nowy Sącz - Barciczanka Barcice 2018-09-08

45 GKS Drwinia - Lubań Maniowy 2018-09-08

46 LKS Szaflary - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-09-08

47 Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska 2018-09-08

48 Orkan Szczyrzyc - Poprad Muszyna 2018-09-08

Kolejka 7 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

49 Poprad Muszyna - Limanovia Limanowa 2018-09-15

50 Watra Białka Tatrzańska - Orkan Szczyrzyc 2018-09-15

51 CANPACK Okocimski Brzesko - Dunajec Zakliczyn 2018-09-15

52 Lubań Maniowy - LKS Szaflary 2018-09-15

53 Barciczanka Barcice - GKS Drwinia 2018-09-15

54 Bocheński Klub Sportowy - Sandecja II Nowy Sącz 2018-09-15

55 Olimpia Pisarzowa - Unia Tarnów 2018-09-15

56 Tarnovia Tarnów - Glinik Gorlice 2018-09-15

Kolejka 8 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

57 Limanovia Limanowa - Glinik Gorlice 2018-09-22

58 Unia Tarnów - Tarnovia Tarnów 2018-09-22

59 Sandecja II Nowy Sącz - Olimpia Pisarzowa 2018-09-22

60 GKS Drwinia - Bocheński Klub Sportowy 2018-09-22

61 LKS Szaflary - Barciczanka Barcice 2018-09-22

62 Dunajec Zakliczyn - Lubań Maniowy 2018-09-22

63 Orkan Szczyrzyc - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-09-22

64 Poprad Muszyna - Watra Białka Tatrzańska 2018-09-22

Kolejka 9 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

65 Watra Białka Tatrzańska - Limanovia Limanowa 2018-09-29

66 CANPACK Okocimski Brzesko - Poprad Muszyna 2018-09-29

67 Lubań Maniowy - Orkan Szczyrzyc 2018-09-29

68 Barciczanka Barcice - Dunajec Zakliczyn 2018-09-29

69 Bocheński Klub Sportowy - LKS Szaflary 2018-09-29

70 Olimpia Pisarzowa - GKS Drwinia 2018-09-29

71 Tarnovia Tarnów - Sandecja II Nowy Sącz 2018-09-29

72 Glinik Gorlice - Unia Tarnów 2018-09-29

Kolejka 10 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

73 Limanovia Limanowa - Unia Tarnów 2018-10-06

74 Sandecja II Nowy Sącz - Glinik Gorlice 2018-10-06

75 GKS Drwinia - Tarnovia Tarnów 2018-10-06

76 LKS Szaflary - Olimpia Pisarzowa 2018-10-06

77 Dunajec Zakliczyn - Bocheński Klub Sportowy 2018-10-06

78 Orkan Szczyrzyc - Barciczanka Barcice 2018-10-06

79 Poprad Muszyna - Lubań Maniowy 2018-10-06

80 Watra Białka Tatrzańska - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-10-06

Kolejka 11 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

81 CANPACK Okocimski Brzesko - Limanovia Limanowa 2018-10-13

82 Lubań Maniowy - Watra Białka Tatrzańska 2018-10-13

83 Barciczanka Barcice - Poprad Muszyna 2018-10-13

84 Bocheński Klub Sportowy - Orkan Szczyrzyc 2018-10-13

85 Olimpia Pisarzowa - Dunajec Zakliczyn 2018-10-13

86 Tarnovia Tarnów - LKS Szaflary 2018-10-13

87 Glinik Gorlice - GKS Drwinia 2018-10-13

88 Unia Tarnów - Sandecja II Nowy Sącz 2018-10-13

Kolejka 12 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

89 Limanovia Limanowa - Sandecja II Nowy Sącz 2018-10-20

90 GKS Drwinia - Unia Tarnów 2018-10-20

91 LKS Szaflary - Glinik Gorlice 2018-10-20

92 Dunajec Zakliczyn - Tarnovia Tarnów 2018-10-20

93 Orkan Szczyrzyc - Olimpia Pisarzowa 2018-10-20

94 Poprad Muszyna - Bocheński Klub Sportowy 2018-10-20

95 Watra Białka Tatrzańska - Barciczanka Barcice 2018-10-20

96 CANPACK Okocimski Brzesko - Lubań Maniowy 2018-10-20

Kolejka 13 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

97 Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa 2018-10-27

98 Barciczanka Barcice - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-10-27

99 Bocheński Klub Sportowy - Watra Białka Tatrzańska 2018-10-27

100 Olimpia Pisarzowa - Poprad Muszyna 2018-10-27

101 Tarnovia Tarnów - Orkan Szczyrzyc 2018-10-27

102 Glinik Gorlice - Dunajec Zakliczyn 2018-10-27

103 Unia Tarnów - LKS Szaflary 2018-10-27

104 Sandecja II Nowy Sącz - GKS Drwinia 2018-10-27

Kolejka 14 w dniach 03-11-2018/04-11-2018

105 Limanovia Limanowa - GKS Drwinia 2018-11-03

106 LKS Szaflary - Sandecja II Nowy Sącz 2018-11-03

107 Dunajec Zakliczyn - Unia Tarnów 2018-11-03

108 Orkan Szczyrzyc - Glinik Gorlice 2018-11-03

109 Poprad Muszyna - Tarnovia Tarnów 2018-11-03

110 Watra Białka Tatrzańska - Olimpia Pisarzowa 2018-11-03

111 CANPACK Okocimski Brzesko - Bocheński Klub Sportowy 2018-11-03

112 Lubań Maniowy - Barciczanka Barcice 2018-11-03

Kolejka 15 w dniach 10-11-2018/11-11-2018

113 Barciczanka Barcice - Limanovia Limanowa 2018-11-10

114 Bocheński Klub Sportowy - Lubań Maniowy 2018-11-10

115 Olimpia Pisarzowa - CANPACK Okocimski Brzesko 2018-11-10

116 Tarnovia Tarnów - Watra Białka Tatrzańska 2018-11-10

117 Glinik Gorlice - Poprad Muszyna 2018-11-10

118 Unia Tarnów - Orkan Szczyrzyc 2018-11-10

119 Sandecja II Nowy Sącz - Dunajec Zakliczyn 2018-11-10

120 GKS Drwinia - LKS Szaflary 2018-11-10

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in