30°   dziś 32°   jutro
Sobota, 27 czerwca Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela

Z Legią Warszawa a obozie przygotowawczym

Opublikowano  Zaktualizowano 
0 66

Wojciech Urbański rozpoczął przygotowania do nowego sezonu wraz z pierwszym zespołem Legii Warszawa. Wychowanek Harnasia Tymbark znalazł się w kadrze stołecznego klubu na zgrupowanie w niemieckim Herzogenaurach, które potrwa do 3 lipca.

Dla 20-letniego zawodnika to kolejny ważny etap w jego rozwoju. Pomocnik pochodzący z Tymbarku od dawna znajduje się w kadrze pierwszego zespołu. Mimo młodego wieku ma za sobą sporo występów w Ekstraklasie.

W kadrze na obóz znalazło się 28 piłkarzy. Wśród pomocników trenerzy uwzględnili także Wojciecha Urbańskiego, który będzie walczył o miejsce w zespole przed nadchodzącymi rozgrywkami.

To kolejne dobre informacje dotyczące zawodnika z powiatu limanowskiego. Kilka dni temu informowaliśmy na łamach limanowa.in o wizycie Wojciecha Urbańskiego w Tymbarku podczas zakończenia sezonu Harnasia. Wychowanek klubu spotkał się z zawodnikami i kibicami oraz przekazał klubowi swoją koszulkę, która trafi do klubowej gabloty.

Zobacz również:

Urbański pierwsze piłkarskie kroki stawiał właśnie w Harnasiu Tymbark, skąd trafił do akademii Legii Warszawa. Obecnie należy do grona najbardziej perspektywicznych zawodników pochodzących z ziemi limanowskiej.

Legia Warszawa podczas zgrupowania w Niemczech będzie przygotowywać się do nowego sezonu Ekstraklasy oraz rywalizacji na arenie międzynarodowej.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze komentarzy pod tym artykułem - bądź pierwszy
Zgłoszenie komentarza
Komentarz który zgłaszasz:
"Z Legią Warszawa a obozie przygotowawczym"
Komentarz który zgłaszasz:
Adres
Pole nie możę być puste
Powód zgłoszenia
Pole nie możę być puste
Anuluj
Dodaj odpowiedź do komentarza:
Anuluj

Może Cię zaciekawić

Sport

Pozostałe

Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in