Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola

Wicelider lepszy od Płomienia

Opublikowano 18.10.2015 11:03:10 Zaktualizowano 04.09.2018 14:06:40 jaca
1 2256

V liga, „okręgówka”, Nowy Sącz, 11 kolejka: Płomień Limanowa przegrał u siebie z Orkanem Raba Wyżna 0-2.

PŁOMIEŃ LIMANOWA – ORKAN RABA WYŻNA 0 : 2 (0 : 1)

0-1 Filipek 35, 0-2 Filipek 66 (karny)

Beniaminek z Raby Wyżnej podtrzymał bardzo dobrą passę i odniósł szóste kolejne zwycięstwo. Dzięki temu zajmuje pozycję wicelidera. Gospodarze stracili gola w 35 minucie, gdy Filipek wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Płomienia. Podopieczni Mariana Tajdusia nie byli wczoraj wstanie nawiązać wyrównanej walki i zasłużenie przegrali. W 66 minucie w polu karnym sfaulowany został Filipek, a jedenastkę wykorzystał sam poszkodowany.