Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard

Wewnętrzny sprawdzian w Limanovii

Opublikowano 14.04.2013 10:52:47 Zaktualizowano 04.09.2018 14:16:30 jaca
3 3035

Limanovia po odwołaniu meczu ligowego z Łysicą Bodzentyn, zdecydowała się na rozegranie wewnętrznej gry kontrolnej.

Składy (za limanovia.net):

Limanovia I: Sotnicki - Basta, Garzeł, Kulewicz, Ślęczka - Kępa, Pietras, Zawadzki, Serafin - Cebula, Dziadzio

Limanovia II: Mastalerz - Świder, Hudecki, Ruchałowski, Majcher - Cygnarowicz, Kozieł, Kostek, Skiba, Mężyk – Gadzina. W drugiej połowie zagrali również Król i Mizia.

„Druga” Limanovia wygrała 4-2, gole strzelali: Dziadzio, Cebula - Kostek, Cygnarowicz, Ruchałowski, Majcher.

Po drobnym urazie do zdrowia wrócił Dariusz Zawadzki. Do gry gotowy jest również Paweł Czajka, który miał kilka tygodni przerwy w treningach.