Sobota, 11 maja Iga, Ignacy, Franciszek, Filip, Mira, Władysław

Ważne zwycięstwo juniorów Limanovii po golu w doliczonym czasie gry

Opublikowano 24.05.2016 20:47:11 Zaktualizowano 04.09.2018 14:03:30 jaca
1 3304

MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH: Limanovia wygrała dzisiaj na wyjeździe z Unią Tarnów.

UNIA TARNÓW – LIMANOVIA LIMANOWA 1 : 2 (0 : 1)

Bramki dla Limanovii: Matlęga w 35 minucie, Piszczek w 90(+1) minucie.

LIMANOVIA: Pietrzak – Mysza, Śmierciak, Plata, Bartosz – Krzyżak, Czaja, Kurek (90+2 Gąsiorek), Wąsowicz, Matlęga (70 Mrożek) – Jasiński (77 Piszczek).

Unia lepiej rozpoczęła to spotkaniem, posiadając optyczną przewagę. Jednak w 35 minucie to goście wyszli na prowadzenie. N. Czaja otrzymał długie podanie i dośrodkował w pole karne, gdzie akcję celnym strzałem wykończył Matlęga. Po strzeleniu gola uwidoczniła się przewaga Limanovii.

Na początku drugiej połowy Unia ponownie przycisnęła. Wreszcie w 68 minucie doprowadziła do wyrównania. Jednak ostatnie 20 minut to przewaga gości. W doliczonym czasie gry po podaniu Mrożka, celnym strzałem po ziemi popisał się Piszczek.

W najbliższą sobotę Limanovia zmierzy się u siebie z Dalinem Myślenice (godz. 10:30).