Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna

Walkower w Pucharze Polski, wysokie zwycięstwo w sparingu

Opublikowano 01.08.2016 14:41:22 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:34 jaca
0 2622

Orkan Szczyrzyc zagrał z Wierchami Pasierbiec. Zgodnie z terminarzem powinien to być mecz Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Jednak Orkan nie zdołał zgłosić testowanych zawodników i wycofał się z rywalizacji pucharowej.

Czwartoligowiec ze Szczyrzyca zdecydował się jednak na mecz z Wierchami Piasierbiec (klasa B), ale miał on już tylko charakter sparingowy.

ORKAN SZCZYRZYC – WIERCHY PASIERBIEC 8 : 2 (2 : 0)

1-0 Limanówka 16, 2-0 Oleksy 40, 3-0 Limanówka 57, 4-0 Tabor 65, 5-0 testowany „5” w 73 minucie, 6-0 Limanówka 75, 7-0 testowany „3” w 79 minucie, 8-0 testowany „4” w 80 minucie, 8-1 A. Wąsowicz 85, 8-2 A. Wąsowicz 87.

Skład Orkana: Piwowarczyk – Kruczek, testowany 1, testowany 2, testowany 3 – Tabor, Oleksy, Wardęga, testowany 4 – Limanówka, testowany 5. Zagrał także zawodnik testowany 6.

W pierwszej połowie Wierchy starały się prowadzić wyrównaną walkę, trzykrotnie po strzałach zawodników z Pasierbca piłka odbijała się od poprzeczki. Po przerwie, zwłaszcza od 60 minuty Orkan posiadał przygniatającą przewagę.