Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał

W „okręgówce” z punktem tylko Orkan. Sokół Słopnice w czerwieni.

Opublikowano 11.05.2014 19:57:00 Zaktualizowano 04.09.2018 14:12:41 jaca
0 2462

LIGA OKRĘGOWA, NOWY SĄCZ: Orkan Szczyrzyc po nieudanej pierwszej połowie i stracie dwóch goli, w drugiej części gry przycisnął drużynę z Piwnicznej i zdołał doprowadzić do remisu. Miał też kilka okazji na zdobycie zwycięskiego gola, ale ich nie wykorzystał.

Niestety bez punktów z wyjazdowych spotkań wraca Olimpia Pisarzowa i Sokół Słopnice. Drużyna ze Słopnic mecz kończyła w ósemkę.

ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA - OLIMPIA PISARZOWA 3 : 1 (1 : 0)

Bramkę dla gości w 63 minucie z rzutu karnego zdobył Połomski

OLIMPIA: Borzęcki – Nawalaniec, Tumidaj (46 Szkaradek), Ojrzanowski, Sejmej – Sobonkiewicz, Konik (46 Jabłoński), Połomski, Ciastoń – Kubicki, Zając (75 Raczek).

Andrzej Malinowski (prezes, Olimpii): - Rywale byli od nas skuteczniejsi i zdobyli trzy punkty. Jedynego gola zdobyliśmy po rzucie karnym, który został podyktowany za faul na Sobonkiewiczu. Było to trafienie na 1-2 i mieliśmy szansę jeszcze powalczyć o remis. Niestety w końcówce gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo. W drugiej połowie nie wykorzystaliśmy dwóch znakomitych okazji. Najpierw Zając w 60 minucie szansę zmarnował Zając. Potem po strzale Kubickiego w 70 minucie piłka odbiła się od poprzeczki.

OGNIWO PIWNICZNA ZDRÓJ - ORKAN SZCZYRZYC 2 : 2 (2 : 0)

Bramki dla gości: Duchnik, Kurczab.

ORKAN: Janas – Gargas, Barzyk, Nowak (52 Tyrpuła), Lis – Limanówka (46 Tabor), Ślazyk, Cyganek, Łabędź – Kurczab, Duchnik.

HART TĘGOBORZE - SOKÓŁ SŁOPNICE 4 : 1 (2 : 1)

Bramke dla gości zdobył Kaźmierek.

Czerwone kartki: Michałka 67 minucie (niesportowe zachowanie), Ślazyk 82 minuta (za faul), P. Grucel 87 (za drugą żółtą).

SOKÓŁ: Trzupek – Zaręba, S. Goliński, Michałka, Gros – Ślazyk, Matras, Poręba (56 Młynarczyk), Sz. Goliński, Kaźmierek – P. Grucel.

Grybovia Grybów - Podhale Nowy Targ 0:9

Gród Podegrodzie - Helena Nowy Sącz 6:0

Victoria Witowice Dolne - LKS Kobylanka 0:3

Huragan Waksmund - ULKS Korzenna 1:4

LKS Wójtowa - LKS Szaflary 1:3

Pauza: Poprad Rytro.