Czwartek, 23 maja Emilia, Iwona, Leoncjusz, Michał, Renata

W Myślenicach należeli do najlepszych

Opublikowano 15.10.2014 08:51:37 Zaktualizowano 04.09.2018 14:11:10 jaca
0 1527

Bardzo dobre wyniki osiągnęli zawodnicy K.S. Limanowa-Swim podczas zawodów o Puchar TG Sokół Myślenice. W zawodach udział wzięło 20 klubów.

Klub Sportowy Limanowa-Swim w Myślenicach reprezentowało 24 zawodników. W klasyfikacji drużynowej nasz limanowski klub zajął 4 miejsce a w klasyfikacji medalowej został sklasyfikowany na 5 miejscu. Medale dla Limanowa Swim zdobyli: Julia Mruk jeden złoty i jeden brązowy na dystansie 25m stylem dowolnym i grzbietowym; Wiktoria Biedroń zdobyła srebrny medal na dystansie 25m stylem dowolnym a wśród najmłodszych zawodników Kacper Sewielski zdobył medal złoty stylem grzbietowym. Na podium stawali również starsi zawodnicy, Jagoda Pyrc zajęła drugie miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym. Najlepszym zawodnikiem na dystansie 50m stylem klasycznym okazał się być Bartosz Pyrc.