Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Udany atak Sokoła na Gród

Opublikowano 22.09.2018 19:44:00 Zaktualizowano 22.09.2018 19:52:44 jaca
1 2081

V liga, Nowy Sącz, 8 kolejka. Sokół Słopnice w drugiej połowie rozprawił się z Grodem Podegrodzie. Wygrał wysoko, bo aż 6-0. Na listę strzelców wpisał się m.in. doświadczony bramkarz Mateusz Łazarczyk, który jak rasowy napastnik wykorzystał rzut karny.

SOKÓŁ SŁOPNICE - GRÓD PODEGRODZIE 6:0 (0:0)

1:0 Nowak 47, 2:0 Poręba 56, 3:0 Ubik 60, 4:0 Matras 66, 5:0 Nowak 72, 6:0 Łazarczyk 89 (karny).

Sokół:
Łazarczyk - Lach, Tomera, Hutek, Więcek (71 Opyd) - Nowak, Poręba (75 K. Grucel), Postrożny (60 Ubik), P. Grucel - Matras (87 Potaczek), Śliwa.

Komentarz trenera Sokoła, Wojciecha Tajdusia:

- Pierwsza połowa bardzo trudna, bo rywale zagrali bardzo dobre 45 minut. Po zmianie szybko strzelone dwa gole właściwie ustawiły mecz pod nasze dyktando i skończyło się wysokim zwycięstwem. Cały zespół był bardzo zmobilizowany i wszyscy pokazali się z bardzo dobrej strony.

Na zdjęciu bramkarz Mateusz Łazarczyk, pewny w defensywie, skuteczny egzekutor rzutu karnego.