Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Pewne zwycięstwo Limanovii.

Opublikowano 17.10.2020 13:05:00 Zaktualizowano 19.10.2020 09:02:46 jaca
1 4386

IV liga, Małopolska-wschód. Limanovia zdobyła w Bochni komplet punktów i nadal znajduje się w ścisłej czwartoligowej czołówce. Gole dla Trójkolorowych zdobył Kamil Kurczab, Sylwester Tokarz i Paweł Matras.

BKS BOCHNIA - LIMANOVIA LIMANOWA 0:3 (0:1)

0:1 Kurczab 42 (rzut wolny), 0:2 Tokarz 77 (asysta Matras), 0:3 Mastras 90 (asysta Basta).

Czerwona kartka: Lando (BKS Bochnia, w 51 minucie za faul).

Żółte kartki: Sikora, Chlebek, Tabor - K. Mus, Pławecki, Dara, Jacak.

Limanovia: Mastalerz - Basta, Witek, Skrzatek (60 Matras), K. Mus - Kurczab, Jacak, Dara (60 Tokarz), G. Mus (65 Zawiślan) - Krzyżak (75 Wilk), Pławecki (65 Majeran).

Na małym boisku, do tego bardzo grząskim, gospodarzom znacznie łatwiej było się bronić. Dlatego w pierwszej połowie pojedynek był wyrównany z niewielką ilością sytuacji podbramkowych. W końcówce pierwszej połowy pięknego gola zdobył kapitan Limanovii. Popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego z blisko 40 metrów. Po zmianie stron goście kontrolowali wydarzenia na boisku, do tego od 51 minuty grali w liczebnej przewadze. W drugiej połowie sporo świeżości w grze Limanovii wznieśli zawodnicy rezerwowi. Przede wszystkim Sylwester Tokarz zdobył gola, a Paweł Matras zanotował asystę i celnym trafieniem ustalił wynik spotkania.