Tymbark lepszy od Popradu

Opublikowano 18.02.2014 09:02:03 Zaktualizowano 04.09.2018 14:13:29 jaca
0 1948

W minioną niedzielę kolejny sparing rozegrał czwartoligowy KS Tymbark. Tym razem podopieczni Łukasza Bukowca zmierzyli się z Popradem Rytro (liga okręgowa).

KS Tymbark wygrał po golu Urbańskiego 1:0. Spotkanie odbyło się na boisku rezerwowym w Tymbarku. Wicelider nowosądeckiej okręgówki miał w tym spotkaniu kilka okazji na zdobycie gola, m.in. nie wykorzystali rzutu karnego.

KS Tymbark wystąpił w składzie:

I połowa: Kordeczka - D. Porębski, Olejarz, S. Boczoń, Zasadni - T. Kuc, Koza, Majeran, K. Boczoń, Wikar – Urbański.

II połowa: Zawada - B. Kuc, S. Boczoń, Olejarz, Kolawa - Wikar, Zasadni, K. Boczoń, Zając, Kurek – Hochoł.

Kolejnym sparingowym rywalem podopiecznych Łukasza Bukowca będzie trzecioligowy Poprad Muszyna. Mecz odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 17 na boisku w Tylmanowej.

Dotychczasowe sparingi KS Tymbark:

KS Tymbark – Laskovia (klasa A) 3:3 (gole dla Tymbarku: Urbański, Kurek, B. Kuc).

KS Tymbark – Jałowiec Stryszawa (liga okręgowa) 7:3 (Urbański cztery, Naściszewski dwie, Hochoł).

KS Tymbark – Poroniec Poronin (III liga) 0:5