Opublikowano 02.11.2014 13:58:24 Zaktualizowano 04.09.2018 14:10:59 jaca
3 2858

LIGA OKRĘGOWA, NOWY SĄCZ. Turbacz pokonał na wyjeździe Dunajec/Start Nowy Sącz.

DUNAJEC/START NOWY SĄCZ – TURBACZ MSZANA DOLNA 2 : 3 (1 : 2)

1-0 gol dla gospodarzy w 7 minucie, 1-1 Piekarczyk 30, 1-2 Piekarczyk 35, 1-3 M. Drobny 72, 2-3 gol dla gospodarzy w 85 minucie.

TURBACZ: Stadnik – Smoleń, Wierzycki, R. Drobny, Potaczek - Cichański (65 Malec), Szynalik, Wsół (85 Surówka), Zasadni – M. Drobny, Piekarczyk

Mecz nie był porywającym widowiskiem, ale Turbacz odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo. Goście fatalnie rozpoczęli spotkanie i już po 7 minutach przegrywali 1-0. Dzięki pięknym akcjom i golom Piekarczyka jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Najpierw napastnik Turbacza wykorzystał podanie ze skrzydła od Wsoła i efektownym uderzeniem z półobrotu z 12 metrów posłał piłkę do siatki Po chwili Piekarczyk przeprowadził indywidualną akcję i pokonał bramkarza gospodarzy precyzyjnym uderzeniem z narożnika pola karnego. Trzeciego gola dla gości zdobył M. Drobny wykorzystując dośrodkowanie Szynalika z rzutu rożnego. W końcówce zrobiło się nerwowo, gdy gospodarze zmniejszyli dystans bramkowy do rywali. Turbacz zdołał jednak utrzymać korzystny rezultat.