Trener Limanovii o meczu z Barciczanką i byłych zawodnikach
Komentarz trenera Limanovii Andrzeja Paszkiewicz po zremisowanym 1-1 meczu z Barciczanką.
Mecz Limanovia - Barciczanka 1:1: https://limanowa.in/sport;remis-w-meczu-na-szczycie-w-iv-lidze,40996.html
Po meczu Andrzej Paszkiewicz powiedział:
- Mimo, że nie wygraliśmy to jestem zadowolony z kilku elementów po tym spotkaniu. Po pierwsze dalej jesteśmy w grze o mistrzostwo naszej czwartoligowej grupy. Tabela w czołówce jest dosyć spłaszczona, a co ważne mecz bezpośredni z liderującą Barcziczanką mamy korzystniejszy. Wszystko nadal zależy od nas, ale nie możemy jednocześnie zapominać też o goniącej Sandecji, która wzmacnia się mocno zawodnikami z pierwszego zespołu i prezentuje bardzo dobrą formę.
Zobacz również:- Po drugie remis z Barciczanką nie odzwierciedla przebiegu spotkania, bo byliśmy zespołem piłkarsko lepszym. To jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami. Trzecia sprawa to w niedzielę mieliśmy wreszcie dobre jakościowo zmiany. Ważne również, że nasi byli zawodnicy (Krywoborodenko i Piwowarczyk - przyp. red.), którzy odeszli dla dwa lub trzy razy większych pieniądzy, w pojedynku przeciwko nam nie odegrali większej roli.
- Myślę, że nadeszła pora oficjalnie powiedzieć dlaczego odeszli i jednocześnie uciąć spekulacje i legendy na temat ich rozstania z Limanovią. Zarobki tych piłkarzy były na tym samym poziomie, co zarobki wszystkich innych grających u nas zawodników. Do czasu pojawienia się propozycji z Barcic jakoś wszystko się im u nas podobało, sugestie że się ich u nas nie szanowało, są żenująco śmieszne. Niech teraz każdy sam sobie oceni ich decyzje na swój sposób.
- Brak mi słów na temat pracy i zachowania sędziów, nie warto szerzej tego komentować.
Może Cię zaciekawić
Wracają nocne “ogniska” w pobliżu osiedla. Strażacy znów gasili odpady i elektrośmieci
W ciągu ostatnich kilku dni strażacy trzykrotnie interweniowali w miejscowości Koszary w związku z pożarami odpadów oraz elektrośmieci. Pierwsz...
Czytaj więcejAwanturował się i znęcał nad matką. 33-latek trafił do aresztu
Sądeccy policjanci podjęli interwencję w jednym z domów na terenie Nowego Sącza w związku ze zgłoszeniem dotyczącym awantury domowej. Podczas ...
Czytaj więcejW piątek katolików nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
Zgodnie z obowiązującymi przepisami wstrzemięźliwość od spożywania mięsa lub innych pokarmów w Kościele katolickim należy zachowywać we ws...
Czytaj więcejKoniec z jazdą „na pamięć”. Pociągi wracają na tory – ważny komunikat dla kierowców
Dla wielu mieszkańców naszego regionu pokonujących trasę w kierunku Nowego Sącz, przejazdy kolejowe na linii 104 stały się miejscem, gdzie od d...
Czytaj więcejSport
Zaproszenie na testy do utytułowanego klubu
To duże wyróżnienie dla młodej zawodniczki i jednocześnie potwierdzenie jej talentu, zaangażowania oraz systematycznej pracy na treningach. Mo...
Czytaj więcejLider poległ w Jodłowniku, mimo że prowadził już 2:0. Decydujący gol w doliczonym czasie gry.
LKS JODŁOWNIK – PODHALE II NOWY TARG 3:2 (0:1) K. Piechówka 57,60, Węgrzyn 90(+3) – Wojtas 42, Fedor 48. JODŁOWNIK: Staniszewski – Ża...
Czytaj więcejSportowe święto dzieci i młodzieży w Parku Miejskim
Wszystkie biegi odbyły się w bezpiecznych warunkach, na trasach całkowicie wyłączonych z ruchu ulicznego, co pozwoliło najmłodszym w pełni ...
Czytaj więcejPierwszy miesiąc ligi padlowej za nami! Wielkie emocje i awanse w Padel Arenie
Ligowe potyczki dostarczyły kibicom i samym zawodnikom mnóstwo satysfakcji. Mecze rozgrywane były w świetnej, pełnej wzajemnego szacunku atmosfer...
Czytaj więcejPozostałe
Burze, grad i porywisty wiatr. Ostrzeżenie IMGW 2. stopnia
Synoptycy szacują prawdopodobieństwo wystąpienia burz na 80 procent. Głównym problemem w najbliższych godzinach nie będą jednak same wył...
Czytaj więcejUruchomiono odcinkowy pomiar prędkości na DK28
Oficjalne komunikaty brzmią dumnie, ale dla zmotoryzowanych mieszkańców naszego regionu oznaczają jedno: zero tolerancji dla pośpiechu. Nowy syst...
Czytaj więcej19-latka ścigała się na zamarzniętych jeziorach i wygrała międzynarodowy program
Do udziału w międzynarodowym programie Racing Women zgłosiło się ponad 150 zawodniczek z całego świata. Po etapach kwalifikacyjnych do finału ...
Czytaj więcejDziś nadzwyczajna sesja Rady Miasta - transmisja
Transmisja obrad na żywo od godziny 15:30 Porządek obrad:Otwarcie posiedzenia, stwierdzenie prawomocności obrad.Podjęcie uchwały w sprawie wyr...
Czytaj więcej
Komentarze (27)
Szkoda ze nie udało się wygrać bo Limanovia zasłużyła na zwycięstwo.
Po drugie- gdyby każdy mecz chłopakom wychodził rewelacyjnie, nie kopaliby się w tej śmiesznej czwartej lidze tylko wyżej
Po trzecie- zobaczymy w czerwcu czy trener Paszkiewicz będzie taki lojalny wobec Limanovii gdy przegrają baraż lub nie będą mieć możliwości w ogóle go rozegrać i zabierze wtedy ze sobą pół drużyny.
Po czwarte- co do kasy, że wszyscy mieli po równo. Jedno wielkie kłamstwo, trener lepiej wykazałby się profesjonalizmem w kontakcie z mediami bo jak na razie mu tego brakuje. Wystarczy zadać pytanie. Ile mają chłopaki z Krakowa i naprzeciw postawić dla przykładu Śmierciaka, który gra w podstawowym składzie.
Tyle na ten temat.
Muszę Cię też zmartwić, bo trenera nie ocenia się po kilku przegranych meczach, i nas cieszy gra chłopaków. Nie ma w drużynie żadnej gwiazdy, jest koleltyw i bardzo dobra atmosfera (nikt nie jątrzy, nikt buntuje, nikt nie krzyczy, razem płaczemy i razem się radujemy). Przestań więc mówić jak jest teraz w Limanovii, jak nie wiesz.
Znamy w Limanovii wartość Trenera Paszkiewicza oraz to, że on zawsze mówi to co myśli... a to nie przesparza czasem przyjaciół. Nie lubią ci, którzy sami nie są w porządku, bo on nienawidzi falszu i gdy ktoś próbuje się 'ślizgać'.
Właśnie u tego Trenera cenimy to bardzo, że mówi prawdę, nie owija w bawełnę, lubi dyscyplinę, którą wymaga od siebie i od innych.
On zawsze walczy o zawodników i jeśli ktoś u niego ciężko pracuje to robi postępy, bo ten Trener rzeczywiście 'szkoli' i młodzi się przy nim rozwijają przy pierwszym zespole... poza tym objął w tym sezonie pionem szkoleniowym drużyny Limanovii (aż miło się też ogląda grę juniorów), takiego szkoleniowca I drużyny Limanovia jeszcze nie miała. Oby został u nas 'dożywotnio'. Ale rozumiem, że nie wszystkim to pasuje... :-) na pewno Trojkolorowi zyskają na jakości i powtarzalności tego co gramy.
* Z mojej strony mogę tylko potwierdzić, że nikt z przyjezdnych nie dostaje więcej pieniążków, jedynie te osoby, które dojeżdżają, otrzymują zwrot kosztów za paliwo (zazwyczaj jeżdżą 1 samochodem i ta osoba dostaje kasę na paliwo). Więc proszę nie kłamać, bo jestem tu najbliżej kadry.
Nie byłoby tutaj tego komentarza Trenera, gdyby właśnie nie wcześniejsze kłamliwe komentarze ('legendy') na portalu. Takie sprawy trzeba prostować, bo potem przykro jest piłkarzom gdy czytają lub słyszą w ich stronę kłamliwe komentarze.
Chłopcy grają przecież dla kibiców, którzy nie powinni kłamać na ich temat.
Jeśli byli zawodnicy według Pana nie odegrali zbytnio dużej roli w tym spotkaniu to po co Pan w ogóle o nich wspomina? I czemu nie wygraliscie jak w tamtym sezonie z Barcicami? .
Może się Pan wypowie również o zawodcinkach którzy nie odeszli dla kasy? Czemu nie zostali w klubie jeśli wszytko jest wporzadku (Ślazyk, Kurczab, Kurek, Korzuch, Mąka, Kaim, Lichota ).
Kibicuje Limanovi i życzę aby wygrały tą ligę ale nie można pozwolić na to aby ktoś obcy wieszal psy na swoich zawodnikach którzy dużo pomogli Limanovi.(tym bardziej ze jest ich już malo)
Pozdrawiam kibiców którzy po Gliniku szydzili z naszych zawodników i myślą że nikt tego nie wiedział. Lepiej się nie pokazujcie bo bycie kibicem oznacza bycie z chlopakami na dobre i złe.
Limanovio wygraj tą lige i zamknij buzie szyderom.
Brawo za rozsądek!
W artykule jest napisane dlaczego Jozi i Krywo odeszli z klubu. Parę miesięcy temu wieezaliście PSY na ZARZĄDZIE że się pozbywa zawodników z klubu. Mam dla Was propozycję. Mianowicie zamiast pieprzyć farmazony to dajcie kasę do klubu na utrzymanie zawodników i może odwołajcie obecny Zarząd i sami poprowadźcie klub.
Dla Józka wielki szacun za to że jako jeden z niewielu został w Limanovii po upadku jaki doznała,a teraz wybrał klub gdzie może lepiej zarobić proste nie?
To tak jak każdy z nas dostaje pracę w Biedronce za 100zl a w Lidlu za 200zl co wybierzemy? Oczywiście że Lidla,a Biedronka bedronka będzie ta zła ;)
sprawa prosta jak 2x2. Tyle w temacie i po co rozczasac
PS:Nie piszcie jeśli nie wiecie