Wtorek, 16 października
Gaweł, Florentyna, Ambroży, Jadwiga, Małgorzata

Terminarz piłkarskich spotkań na weekend: rozgrywki na ostatniej prostej.

25.05.2018 07:56:05 JACA 0 2245

Końcówka sezonu zapowiada się bardzo emocjonująco. Terminarz piłkarskich spotkań na najbliższy weekend z udziałem drużyn seniorskich z terenu powiatu limanowskiego.

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD:

27 kolejka:

Barciczanka Barcice - Tarnovia Tarnów, 25 maja, 18:00

Glinik Gorlice - Watra Białka Tatrzańska, 26 maja, 18:00

Sandecja II Nowy Sącz - Tuchovia Tuchów, 26 maja, 11:00

Bocheński KS - Lubań Maniowy, 26 maja, 17:30

GKS Drwinia - KS Tymbark, 27 maja, 17:00

Olimpia Pisarzowa - Poprad Rytro, 27 maja, 17:00

Poprad Muszyna - MLKS Żabno, 27 maja, 16:00

Limanovia Limanowa - Wolania Wola Rzędzińska, 27 maja, 15:00

1. Sandecja II Nowy Sącz 25 50 16 2 7 63-37
2. Limanovia Limanowa 26 49 15 4 7 66-31
3. Lubań Maniowy 26 48 13 9 4 43-28
4. Barciczanka Barcice 26 46 14 4 8 51-32
5. Watra Białka Tatrzańska 26 46 13 7 6 49-44
6. Poprad Muszyna 25 40 12 4 9 45-34
7. Bocheński KS 25 40 12 4 9 44-30
8. Glinik Gorlice 25 39 12 3 10 45-44
9. Tarnovia Tarnów 26 38 11 5 10 39-33
10. GKS Drwinia 26 34 10 4 12 39-42
11. MLKS Żabno 26 34 9 7 10 34-38
12. Olimpia Pisarzowa 26 33 10 3 13 44-55
13. Wolania Wola Rzędzińska 26 33 9 6 11 45-38
14. Poprad Rytro 26 24 7 3 16 31-52
15. Tuchovia Tuchów 26 15 3 6 17 30-70
16. KS Tymbark 26 13 4 1 21 17-77

V LIGA, NOWY SĄCZ:

Sokół Słopnice - Zalesianka Zalesie, 26 maja, 17:00

Orkan Szczyrzyc - Płomień Limanowa, 26 maja, 17:00

Ogniwo Piwniczna Zdrój - LKS Szaflary, 27 maja, 16:00

Huragan Waksmund - Jarmuta Szczawnica, 27 maja, 14:00

KS Bobowa - Kolejarz Stróże, 27 maja, 18:00

LKS Rupniów - Skalnik Kamionka Wielka, 27 maja, 17:00

Orkan Raba Wyżna - Gród Podegrodzie, 27 maja, 17:00

AKS Ujanowice - Orzeł Wojnarowa, 27 maja, 17:00

1. Orkan Szczyrzyc 25 66 21 3 1 78-23
2. Sokół Słopnice 25 59 19 2 4 80-23
3. Jarmuta Szczawnica 25 56 18 2 5 84-27
4. LKS Szaflary 24 55 17 4 3 68-29
5. Skalnik Kamionka Wielka 25 49 16 1 8 70-31
6. Ogniwo Piwniczna Zdrój 25 39 12 3 10 52-47
7. Huragan Waksmund 25 37 10 7 8 50-35
8. Kolejarz Stróże 25 33 10 3 12 45-54
9. Orzeł Wojnarowa 25 30 9 3 13 39-65
10. Zalesianka Zalesie 25 30 9 3 13 39-55
11. Gród Podegrodzie 24 28 8 4 12 41-59
12. LKS Rupniów 25 26 7 5 13 35-59
13. Orkan Raba Wyżna 25 25 7 4 14 44-63
14. AKS Ujanowice 25 21 6 3 16 35-65
15. Płomień Limanowa 25 9 2 3 20 19-83
16. KS Bobowa 25 8 2 2 21 19-80

KLASA A, LIMANOWA:

Orkan Niedźwiedź - Słomka Siekierczyna, 26 maja, 18:00

Wierchy Pasierbiec - LKS Mordarka, 27 maja, 17:00

Stradomka Skrzydlna - Turbacz Mszana Dolna, 27 maja, 16:00

Zenit Kasinka Mała - Dobrzanka Dobra, 27 maja, 14:00

Laskovia Laskowa - Gorce Kamienica, 27 maja, 11:00

Pauza: Krokus Przyszowa.

1. Laskovia Laskowa 17 46 15 1 1 61-15
2. Turbacz Mszana Dolna 17 39 12 3 2 62-23
3. Dobrzanka Dobra 17 28 8 4 5 45-39
4. Stradomka Skrzydlna 18 26 7 5 6 32-32
5. Gorce Kamienica 17 23 7 2 8 33-49
6. Słomka Siekierczyna 17 22 6 4 7 29-32
7. LKS Mordarka 18 20 6 2 10 33-43
8. Orkan Niedźwiedź 16 19 5 4 7 32-36
9. Krokus Przyszowa 18 17 5 2 11 32-43
10. Zenit Kasinka Mała 16 13 3 4 9 28-49
11. Wierchy Pasierbiec 17 11 2 5 10 23-49

KLASA B, LIMANOWA:

Rybie Nowe Rybie - KS II Tymbark, 27 maja, 11:00

1. Uran Łukowica 14 27 8 3 3 38-19 5 2 0 24-5
2. Rybie Nowe Rybie 12 26 8 2 2 41-16 4 1 0 20-5
3. Witów Mszana Górna 13 21 6 3 4 32-25 4 2 1 20-8
4. Jaworzanka Jaworzna 13 21 6 3 4 41-31 4 1 1 24-11
5. KS II Tymbark 12 9 3 0 9 19-51 2 0 4 11-25
6. Płomień II Limanowa 14 7 2 1 11 14-43 1 0 7 9-23
Płomień II Limanowa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in