Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał

Stracili szansę na pierwszą czwórkę

Opublikowano 18.03.2012 09:17:04 Zaktualizowano 04.09.2018 14:19:44
5 2839

II liga: Koszykarze Limblachu Limanowa przegrywając u siebie z drużyną AZS Politechniką Rzeszowską stracili szansę na pierwszą czwórkę.

LIMBLACH LIMANOWA – HANDLOPEX AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 58-71 (12-19,18-13,15-19,13-20)

Punkty dla Limblachu: Peciak 20, Kwandrans 14, Kindlik 8, Biranowski 8, Rykała 5, Dudek 2, Hasior 1, Zając 0, Ferenc 0, Ubik 0.

Na dwie kolejki przed zakończenie rundy zasadniczej koszykarze Limblachu stracili szansę na zajęcie miejsca w pierwszej czwórce. Teraz podopieczni Roberta Kality skupiają się na walce o 5 miejsce.

Spotkanie z Politechniką rozpoczęło się od prowadzenia gospodarzy (6-2). Jednak wkrótce goście osiągnęli wyraźną przewagę i pierwsza kwarta skończyła się ich 7 punktowym prowadzeniem. Kolejna części gry to zacięta pogoń Limblachu. Mecz zrobił się bardzo wyrównany. Gospodarze zdołali odrobić straty i przegrywali już tylko dwoma punktami (30-32). Trzecia kwarta nadal była wyrównana i mimo powiększenia przewagi przez Politechnikę sprawa zwycięstwa była ciągle kwestią otwartą. Po dwóch minutach czwartej kwarty gospodarze przegrywali tylko 48-51. Przez następne 3 minuty gospodarze nie potrafili jednak zdobyć punktu, natomiast celnie rzucała Politechnika. Końcówka meczu była nieudana w wykonaniu gospodarzy, dlatego goście ostatecznie zwyciężyli 13 punktami.