Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Spore kontrowersje po meczu Rupniowa na Podhalu

Opublikowano 06.05.2018 07:24:40 Zaktualizowano 04.09.2018 13:46:07 jaca
1 2370

V liga, „okręgówka”, Nowy Sącz. Gol z rzutu karnego w doliczonym czasie gry przesądził o porażce LKS Rupniów w konfrontacji z LKS Szaflary. Wcześniej podopieczni Adriana Mrózka przez większą część meczu przeważali.

LKS SZAFLARY - LKS RUPNIÓW 2:1 (0:0)

0:1 Węgrzynowicz 60 (karny), 1:1 gol dla gospodarzy w 75 minucie, 2:1 gol dla gospodarzy z rzutu karnego w 90(+4) minucie.

Rupniów: Adamczyk (67 Piegza) – Czernek, Mrózek, Lizak, Kita – Wojtas, Węgrzynowicz, Piwowarczyk, Kuc, Czaja (72 M. Nowak) – Smoroński (60 Biedroń).

Rupniów postawił bardzo wysoko poprzeczkę faworyzowanym gospodarzom. Już w pierwszej połowie beniaminek rozgrywek miał bardzo dobre okazje na zdobycie prowadzenia. Swoje szanse zmarnował także podhalański zespół. Po zmianie stron wydawało się, że goście przejmują kontrolę nad spotkaniem. Najpierw w 60 minucie objęli prowadzenia wykorzystując rzut karny (podyktowany za zagranie piłki ręką w polu karnym). Do tego po czerwonej kartce gospodarze grali w liczebnym osłabieniu. Na kwadrans przed końcem Szaflary zdobyły gola w zamieszaniu podbramkowym. W doliczonym czasie gry gospodarze zdobyli gola po kontrowersyjnym rzucie karnym. Podopieczni Adriana Mrózka mogą mieć spory niedosyt po tym meczu.