Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

Smutny początek piłkarskiej wiosny dla Olimpii Pisarzowa.

Opublikowano 18.03.2018 08:40:51 Zaktualizowano 04.09.2018 13:51:42 jaca
2 3230

IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Olimpia Pisarzowa od porażki 0-5 rozpoczęła rywalizację w rundzie wiosennej. Beniaminek rozgrywek był bez szans w wyjazdowej konfrontacji ze wzmocnioną Barciczanką.

Goście zostali rozbici w drugiej połowie. W drużynie Barciczanki w walce o ligowe punkty zadebiutowało dwóch zawodników, którzy w poprzedniej rundzie grali dla Limanovii. Józef Piwowarczyk zagrał cały mecz i ustalił wynik spotkania. Marcin Krywoborodenko na boisku przebywał do 75 minuty.

BARCICZANKA BARCICE - OLIMPIA PISARZOWA 5:0 (1:0)

1:0 Tarasek 6, 2:0 Maślejak 65, 3:0 Maślejak 71, 4:0 Tarasek 80, 5:0 Piwowarczyk 86.

Żółta kartka: Woźniak.

OLIMPIA: Tomasik - M. Dudek (46 Potoniec), Rząca, Koralik, Pociecha - Weber, Krasiński (73 Nawalaniec), Duda (46 Wielek), Michalik, Woźniak - Kubicki.