Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech

SMS skasowany w Słopnicach

Opublikowano 15.05.2018 07:13:00 Zaktualizowano 04.09.2018 13:45:55 jaca
0 2363

Małopolska Liga Juniorów Starszych. Sokół Słopnice odniósł kolejne bardzo ważne zwycięstwo.

SOKÓŁ SŁOPNICE - SMS KRAKÓW 4:0 (1:0)

1:0 F. Nowak 37, 2:0 P. Nowak 48, 3:0 P. Nowak 66, 4:0 P. Nowak 72.

SOKÓŁ: M. Grucel - Zbozień (60 Bałdo), K. Grucel, Jasica, Pachut (79 Liszka) - G. Kowalczyk (46 Pach), Wacławik (70 P. Kowalczyk), Jurek, F. Nowak F, ranczak (55 Jarosz) - P. Nowak (84 Sułkowski).

Komentarz trenera Wojciecha Tajdusia:

Kolejna bardzo ważna wygrana. Mecz idealnie się dla nas ułożył bo już w 1 minucie po pięknym uderzeniu Fabiana Nowaka prowadziliśmy 1:0. W kolejnych minutach mecz się wyrównał. Druga odsłona zaczęła się także od szybko strzelonej bramki i już do końca spotkania mecz był pod naszą kontrolą. Cieszy zwycięstwo jak i postawa moich podopiecznych w rundzie wiosennej, gdzie w 9 rozgranych spotkaniach zdobyliśmy już 19 punktów, co w tabeli wiosny daje nam miejsce na podium. W stosunku do rundy jesiennej pomimo to tego, że nie dokonaliśmy wzmocnień widać progres i to z pewnością nas cieszy. Wiemy jednak że cały sezon składa się z dwóch rund i musimy jeszcze kilka punktów wyszarpać żeby móc spokojnie się utrzymać.