Niedziela, 05 maja Irena, Waldemar, Iryda, Tamara

Słopniczanie dopadli Helenę

Opublikowano 12.04.2014 18:32:52 Zaktualizowano 04.09.2018 14:12:58 jaca
3 3500

W dzisiejszym spotkaniu nowosądeckiej okręgówki Sokół Słopnice zmierzył się na wyjeździe z Heleną Nowy Sącz. Gospodarze prowadzenie objęli już w 10 minucie, ale dzięki dobrej grze podopiecznych Andrzeja Zalewskiego komplet punktów powędrował do Słopnic.

HELENA NOWY SĄCZ – SOKÓŁ SŁOPNICE 1 : 3 (1 : 2)

Gole dla Sokoła: Sz. Goliński 25, Matras 35, 57.

Żółte kartki dla Sokoła: Poręba, Ślazyk

SOKÓŁ: Trzupek – Ślazyk (70 Michałka), Zaręba, S. Goliński, Zawada – Postrożny (55 Kaźmierek), Poręba, Gros, Sz. Goliński – Matras, P. Grucel.

Beniaminek nowosądeckiej okręgówki, Sokół Słopnice rozpoczął rundę wiosenną z dobrą grą, ale tylko z jednym punktem w dwóch poprzednich spotkaniach. Najpierw Sokół Słopnice przegrał na wyjeździe pojedynek derbowy z Orkanem Szczyrzyc (obecny wicelider) 1-2, a w minioną niedzielę zremisował u siebie z Podhalem Nowy Targ, który przewodzi w ligowej tabeli z bardzo dużą przewagą nad resztą stawki. Dzisiaj Sokół potwierdził, że w tym sezonie będzie walczył o czołowe miejsca w lidze. – Rywale zaskoczyli nas już na początku spotkania, przeprowadzając szybką kontrę zakończoną zdobyciem prowadzenia – powiedział Andrzej Zalewski, trener Sokoła. – Dzięki konsekwentnej i dobrej grze jeszcze przed przerwą to my wyszliśmy na prowadzenie. Zespół Sokoła po przerwie zimowej prezentuje wysoką formę. Po kontuzji do pełni sił doszedł Paweł Grucel, który w dzisiejszym spotkaniu był jednym z kluczowych zawodników. Z optymizmem podchodzimy do kolejnych spotkań.