Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Słonie poległy od skutecznych strzałów Pawła Kuliga

Opublikowano 09.10.2018 07:10:00 Zaktualizowano 09.10.2018 07:17:21 jaca
1 2598

Małopolska Liga Juniorów Młodszych 1. liga, kolejka 10. To był najlepszy mecz podopiecznych Tomasza Sebastjańskiego w tym sezonie. Paweł Kulig (wychowanek LKS Wierchy Pasierbiec) strzelił aż cztery bramki Bruk-Betowi.

MKS Limanovia INDECO MOS.PL Limanowa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 5-1 (4-0)

Bramki: 1:0 Jakub Piaskowy 6 min. 2:0 Paweł Kulig (as. Jakub Piaskowy) 12 min. 3:0 Paweł Kulig (as. Grzegorz Badyla) 20 min. 4:0 Paweł Kulig (as. Jakub Piaskowy) 22 min. 4:1 Kamil Kuta (goście) 46 min. 5:1 Paweł Kulig (as. Sebastian Florek) 50 min.

Skład Limanovii:
Jakub Wiktor (75 Patryk Osinko) - Arkadiusz Kaleta, Arkadiusz Śliwa, Grzegorz Badyla (63 Dawid Szewczyk), Dariusz Hejmo, Michał Garcarz (C), Sebastian Florek (73 Michał Huber), Łukasz Król (60 Wojciech Wąchała), Adrian Twaróg (67 Jakub Czaja), Jakub Piaskowy (73 Krzysztof Papież), Paweł Kulig.

Trener drużyny: Tomasz Sebastjański, kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Udał się Trójkolorowym rewanż ze "Słoniami" (symbol klubu i głównego sponsora) za przegraną w I rundzie (0:4) na wyjeździe w Niecieczy. Od tamtego meczu minęło zaledwie półtora miesiąca i widać, że limanowska drużyna "odrobiła lekcję" przed starciem z Bruk-Betem, pewnie wygrywając 5:1 u siebie.

Wynik na 1:0 otworzył Jakub Piaskowy, który zaliczył jeszcze w tym meczu dwie asysty. Resztę bramek padło łupem Pawła Kuliga.

W pierwszej połowie goście byli tłem dla gospodarzy, nie wiedzieli co się dzieje, Limanovia grała bardzo szybko piłką i wysoko pressingiem. A gdyby wspomniani napastnicy Limanovii mieli jeszcze lepszą skuteczność to do przerwy Trójkolorowi mogli prowadzić minimum 2-3 bramkami więcej, ponieważ piłka po strzałach Kuliga i Piaskowego obijała kilka razy słupki i poprzeczkę bramki gości.