Piątek, 21 czerwca Alicja, Alojzy, Marta, Rudolf

Siedem goli w Słopnicach. Mecz na szczycie z rezerwami Sandecji.

Opublikowano 15.06.2024 22:39:00 Zaktualizowano 15.06.2024 22:42:50 jaca
1 4571

V LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Sokół Słopnice wygrał w meczu na szczycie z rezerwami Sandecji Nowy Sącz 4:3. Podopieczni Dawida Sudera przed ostatnią kolejką awansowali na drugie miejsce, które daje awans do IV ligi. W ostatniej kolejce Sokół gra na wyjeździe z walczącym o utrzymanie Orłem Dębno. Wystarczy jeden punkt w tym spotkaniu do awansu, bez względu na inne wyniki.

SOKÓŁ SŁOPNICE – SANDECJA II NOWY SĄCZ 4:3 (2:1)

Bramki: Artur Matras dwie Patryk Nowak i Dominik Pach.

SOKÓŁ: Nędza – Kwit, Santos, Augustyn, Kuchnia - Pach, Wontorczyk (60 Marcisz), Jasica, Kordeczka – Matras (65 Marcisz), P. Nowak (69 Kaleta).

Sokół Słopnice w pierwszej połowie dwukrotnie wychodził na prowadzenie. Jednak po zamianie stron goście szybko ponownie doprowadzili do wyrównania. Dwa kolejne gole dla Sokoła pozwoliły na bezpieczne prowadzenie. W 90 minucie rezerwy Sandecji zmniejszyły rozmiary porażki.