Rozgromili kolejnego rywala. Kontrowersyjna porażka Sokoła.

3 3198

Dzisiaj zaległości odrabiała okręgówka. Zwycięską passę podtrzymuje Tymbark.

Sokół Słopnice – Jordan Jordanów 2-3 (0-2)
Bramki: Matras 46, Zawada 70

Sędziował Gabriel Antoszak (Gorlice). Żółte kartki: A. Kęska, Trzupek – Pietrzak. Widzów 100.

Sokół: Trzupek - Wróbel (46 Marcisz), Kaim (35 Michałka), Sejmej, Zawada, Klimek (46 Wójcik), Poręba, Ubik - Postrożny, P. Grucel.

Gospodarze bramkę stracili w 90 minucie po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziego.

KS Tymbark – Poroniec Poronin 5-2 (2-1)

1-0 Kurczab 15, 2-0 Urbański 21, 2-1 Chrobak 30, 3-1 Kurczab 63, 4-1 Kuc 67, 5-1 Czaja 80, 5-2 K. Łukaszczyk 82 (karny)

Sędziował Krzysztof Olchawa (Nowy Sącz). Żółte kartki: Czaja, Zawada. Widzów 100.

Tymbark: Zawada – Bukowiec, S. Boczoń, Ligas, G. Boczoń (70 Olejarz) – Urbański (55 Kuc), Czech, Jenczyk, Majeran (55 Sułkowski) – Kurczab, Czaja (80 Kęska).

Dobrzanka Dobra – ULKS Korzenna – mecz się nie odbył.