Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

Robert Faron Mistrzem Polski. Czas na biegi narciarskie.

Opublikowano 18.11.2015 11:17:00 Zaktualizowano 04.09.2018 14:06:18 jaca
1 2106

Robert Faron (41 lat) z Zalesia (gmina Kamienica) nadal utrzymuje wysoką formą. Został Mistrzem Polski w zbieganiu górskim.

Robert Faron po sukcesie w Lidze Biegów Górskich (3 miejsce w klasyfikacji generalnej) teraz szykuje się do sezonu narciarstwa biegowego. Przed kolejnym wyzwaniem nadal podejmuje się różnych wyzwań w rywalizacji biegów górskich, co od kilku lat jest jego wielką pasją. Tydzień temu zdobył tytuł Mistrza Polski w zbieganiu górskim. Bieg odbył się na terenie gminy Czorsztyn, trasa liczyła 14 km i rozpoczęła się w miejscowości Kluszkowce. Robert Faron rywalizację ukończył na pierwszym miejscu uzyskując czas 1 godzinę 18 minut i 36 sekund. Była to druga edycja Mistrzostw Polski w zbieganiu górskim.