Sobota, 18 maja Eryk, Feliks, Aleksander, Jan, Alicja, Edwin

Przywieźli medale ze Słowacji, czas na Puchar Polski i Puchar Świata

Opublikowano 29.09.2016 12:15:36 Zaktualizowano 04.09.2018 14:01:46 jaca
0 1788

W słowackiej Sninie został rozegrany międzynarodowy turniej Taekwondo Olimpijskiego Tiger Cup 2016. Udany występ zanotowali zawodnicy UKS Koryo Mszana Dolna.

Złote medale wywalczyli: Mateusz Szczęsnowski, Julia Chlipała, Alicja Woźniak, Patryk Jaworski, Oliwier Jaworski, Karolina Szczęsnowska. Srebrne medale wywalczyli: Oskar Pilch, Maksymilian Śmieszek, Karolina Raś. Brązowy medal wywalczyli: Małgorzata Gal, Kacper Piaskowy. Najlepszą kadetką zawodów została Karolina Szczęsnowska. Był to ostatni sprawdzian startowy przed młodzikami którzy 9 października startują w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików rozgrywanych w Opolu. Najlepsi kadeci i juniorzy będą rywalizować w Pucharze Polski rozgrywanym w Krynicy w dniach 14-16 października. Zawodnicy powołani do Reprezentacji Narodowej będą startować w najbliższych tygodniach na Pucharze Świata rozgrywanym na Łotwie (Ryga) oraz w Serbii (Belgrad), powołani zawodnicy UKS Koryo Mszana Dolna: Patrycja Kornaś, Mateusz Szczęsnowski, Maksymilian Śmieszek, trener reprezentacji Zbigniew Karpierz.