Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław

Przerwa Orkana przed trudnym tygodniem

Opublikowano 09.10.2018 22:47:00 Zaktualizowano 09.10.2018 22:50:52 jaca
0 1172

Orkan Szczyrzyc w minionej kolejce IV ligi miał wymagającego przeciwnika i nie zawiódł. Popieczni Piotra Gruszki pokonali u siebie 1-0 Barciczanką Barcice.

Rywale w ubiegłym sezonie okazali się najlepsi w grupie, a III ligę przegrali dopiero w rywalizacji barażowej z Hutnikiem Kraków. W obecnych rozgrywkach również są w ścisłej czołówce, ale w Szczyrzycu sobie nie poradzili.

Teraz drużynę Orkana czeka dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach. - Rozegraliśmy mecz z Bochnią awansem na prośbę rywali - powiedział Piotr Gruszka. - Dlatego w najbliższy weekend będziemy pauzować. Taka przerwa w rozgrywkach nie jest nam na rękę, ale tego już nie możemy zmienić. W kolejnym tygodniu rozegramy natomiast trzy spotkania w ciągu siedmiu dni. Do tego czekać będą na nas wymagający przeciwnicy. Przede wszystkim w środę, 24 października rozegramy zaległe spotkanie z Limanovią. Trzy dni wcześniej zmierzymy się w innym pojedynku derbowym, z Olimpią Pisarzowa. Dlatego po tym czasie przerwy czeka nas bardzo pracowity okres.