Opublikowano 05.06.2016 21:09:21 Zaktualizowano 04.09.2018 14:03:18 jaca
1 3421

V liga („Okręgówka”, Nowy Sącz). AKS Ujanowice zremisował u siebie z Płomieniem Limanowa.

AKS UJANOWICE – PŁOMIEŃ LIMANOWA 0 : 0

Sędzia główny: Mariusz Wrażeń (Gorlice). P. Oleksy, Pasionek – Sz. Koza, Musiał, Zawada dwie (75 czerwona kartka). Widzów 250.

UJANOWICE: M. Gwiżdż – M. Augustyn (68 Przystał), R. Gwiżdż (46 Zelek), Dudek, P. Oleksy – Firlej, Kiławiec, P. Kmiecik (46 Pławecki), Pasionek – Krzyżak (59 Orzeł), D. Augustyn).

PŁOMIEŃ: Ł. Koza – Jantas, Zawada, Sz. Koza, Musiał – Michura (70 Wasilewski), K. Koza, Golonka (35 Dudek), Jańczy (78 Hałapa) – Haszczyc, Bukowiec.

Mecz był jednocześnie spotkaniem Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu. Dlatego po zakończeniu meczu odbyła się seria rzutów karnych, która 5-4 (jedenastkę wykonywana przez Bukowca obronił bramkarz AKS-u) wygrali gospodarze i awansowali do kolejnej rundy.

Poziom spotkania rozczarował licznie przybyłych kibiców. Mecz był nudny z niewielką ilością sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie najlepszą okazje mieli gości, ale M. Gwiżdż obronił groźny strzał Bukowca. Po zmianie stron lepszą sytuację strzelecką wypracował sobie AKS. W 75 minucie w dogodnej sytuacji uderzał Przystał, ale Ł. Koza nie dał się zaskoczyć.