Czwartek, 15 listopada
Albert, Leopold, Artur, Idalia

Powiększył przewagę nad grupą pościgową

07.11.2018 23:52:00 JACA 0 400

Kolejny weekend za nami i kolejne emocje w Lidze Biegów Górskich Dare 2b. Wśród mężczyzn coraz bliżej końcowego zwycięstwa jest Robert “Terminator” Faron (Salco Garmin Team) z Zalesia, który dorzucając kolejne cenne punkty po Biegu Potrójnej pomału odrywa się od grupy pościgowej.

Klasyfikacje mężczyzn:

Pierwsza dziesiątka open mężczyzn (w nawiasie miejsce w poprzedniej klasyfikacji)

1.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 2.360 pkt  

2.(2) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 2.160 pkt 

3.(3) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 1.895 pkt

4.(4) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 1.650 pkt

5.(5) Tomasz Skupień (Skawinki) – 1.625 pkt

6.(6) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 1.470 pkt

7.(7) Marcin Kubica (KS Sprint Bielsko-Biała) – 1.460 pkt

8.(8) Bartosz Misiak (Alpin Sport Team) – 1.407 pkt

9.(9) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 1.230 pkt

10.(10) Radosław Boniec (Żary) – 1.175 pkt

 

Kategorie wiekowe Ligi (w nawiasie miejsce w kategorii open):

Juniorzy (M16-19):

1.(7) Marcin Kubica (KS Sprint Bielsko-Biała) – 1.460 pkt

2.(39) Michał Izydorek (KS Sprint Bielsko-Biała) – 820 pkt

3.(82) Dominik Kijowski (KB Krościenko Wyżne) – 515 pkt

 

Seniorzy I (M20-29):

1.(2) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 2.160 pkt

2.(9) Kacper Kościelniak (Raba Niżna) – 1.230 pkt

3.(10) Radosław Boniec (Żary) – 1.175 pkt

 

Seniorzy II (M30-39):

1.(4) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 1.650 pkt

2.(5) Tomasz Skupień (Skawinki) – 1.625 pkt

3.(5) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 1.470 pkt

 

Masters (M40-49):

1.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 2.360 pkt

2.(3) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 1.895 pkt

3.(11) Piotr Biernawski (ATTIQ/Salming) – 1.155 pkt

 

Weterani I (M50-59):

1.(54) Zbigniew Szatanik  (Ujsoły) – 657 pkt

2.(66) Jacek Gardener (JacekBiega Running Team) – 604 pkt

3.(70) Józef Sztefko (ULTRA BESKID SPORT) – 594 pkt

 

Weterani II (M60+)

1.(19) Janusz Ferenc (UKS Ludwikowice) – 1.020 pkt

2.(114) Tadeusz Sitek (Marciszów) – 429 pkt

3.(195) Piotr Faron (Limanowa Forrest) – 319 pkt

 

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(14) Sylwester Lepiarz (LKB Rudnik) – 860 pkt

2.(3) Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 800 pkt

3.(13) Piotr Jaśtal (LKB Rudnik / AZS UJK Kielce) – 760 pkt

 

Najlepsi zawodnicy w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(3)  Piotr Koń (Alpin Sport Team) – 680 pkt

2.(5) Tomasz Skupień (Skawinki) – 680 pkt

3.(4) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 660 pkt

 

Najlepsi zawodnicy na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 860 pkt

2.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 840 pkt

3.(22) Marcin Rzeszótko (Buff Team Polska) – 730 pkt

 

Najlepsi zawodnicy na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Robert Faron (Salco Garmin Team) – 940 pkt

2.(2) Bartosz Gorczyca (Salco Garmin Team) – 600 pkt

3.(6) Piotr Uznański (Euroclear Running Team) – 580 pkt

źródło: biegigorskie.pl

udostępnij
Komentarze (0)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in