Po przerwie wrócili ze zwycięstwem

Opublikowano 27.05.2010 08:23:08
0 1977

Rywale tylko w pierwszej połowie stawili opór gospodarzom.

Po przerwie spowodowanej opadami deszczu Dobrzanka wreszcie rozegrała spotkanie na własnym boisku. Gospodarze nie pozostawili złudzeń, która drużyna jest lepsza.

VI liga:
Dobrzanka Dobra – ULKS Korzenna 5-1 (1-0)

1-0 D. Palkij 5, 2-0 Gąsior 55, 3-0 A. Podgórni 73, 4-0 D. Palkij 80, 4-1 Obrzut 85 (karny), D. Palkij 88

Sędziował Andrzej Potoniec (Nowy Sącz). Żółte kartki: Joniec, Gąsior, K. Dziadoń – Waligóra. Widzów 100.

Dobrzanka: Kawula – Joniec (75 Baran), A. Podgórni, Otwinowski, Smoleń – K. Dziadoń, W. Dziadoń, Gąsior, D. Palkij – G. Palkij, Kuchta.

Pierwsza połowa nie zapowiadała wysokiej porażki gości. Korzenna fatalnie zaprezentowała się jednak po zmianie stron. Najładniejsze bramki meczu to dwa pierwsze gole. Najpierw D. Palkij w 5 min wykorzystał dokładne podanie od W. Dziadonia i pewnym uderzeniem pokonał Kosibę. Na 2-0 podwyższył Gąsior precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego. Końcówka spotkania toczyła się pod dyktando Dobrzanki.