Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Po przerwie Olimpia Pisarzowa rozstrzelała LKS Płomień Limanowa

Opublikowano 27.09.2015 18:33:53 Zaktualizowano 04.09.2018 14:07:01 jaca
0 2290

V LIGA („okręgówka:, Nowy Sącz). Olimpia Pisarzowa odniosła pewne zwycięstwo przed własną publicznością z Olimpią Pisarzowa.

OLIMPIA PISARZOWA – PŁOMIEŃ LIMANOWA 3 : 0 (0 : 0)

1-0 Tumidaj 57, 2-0 Sobonkiewicz 63, 3-0 Fałowski 78.

Sędzia główny: Piotr Firlit (Gorlice). Żółte kartki: Fałowski – Jantas, Bukowiec. Widzów 350.

OLIMPIA: Borzęcki (80 Ciuła) – Tumidaj, Maślanka, Kandyfer, Pustelnik (75 Krzak) – Fałowski, Pociecha, Wańczyk, Dudek (80 Nawalaniec) – Sobonkiewicz, Kociołek.

PŁOMIEŃ: Ł. Koza – Dutka (65 Ociepka), Zawada, Sułkowski, Sz. Koza – Jantas (75 Musiał), Boczoń, K. Koza, Golonka – Bukowiec, T. Łątka (80 Piórkowski).

Przebieg meczu:

12 minuta – Kociołek oddał strzał przewrotką z 14 metrów i piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.

26 minuta – najlepsza okazja dla gości na strzelenie gola. T. Łątka z 18 metrów uderzył jednak obok słupka

40 minuta – Tumidaj dokładnie podał do Kociołka na 3 metr, ale napastnik Olimpii mając przed sobą pustą bramkę, źle trafił w piłkę i ta wzdłuż linii końcowej wyszła na aut.

57 minuta – Gol dla Olimpii. Po podaniu Sobonkiewicza z 5 metrów uderzył Kociołek. Ł. Koza zdołał odbić piłkę, ale wobec dobitki Tumidaja był już bez szans.

63 minuta – drugi gol dla Olimpii. Po podaniu Tumidaja z 13 metrów piłkę pod poprzeczkę posłał Sobonkiewicz.

75 minuta – po podaniu Fałowskiego z 8 metrów minimalnie niecelnie główkował Tumidaj.

78 minuta – Trzeci gol dla Olimpii. po podaniu Kociołka z 12 metrów z pierwszej piłki w długi róg celnie uderzył Fałowski.

80 – 90 minuta – wyraźna przewaga Olimpii, która przy lepszej skuteczności mogła podwyższyć rezultat spotkania.