Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina

Płomienia zawiodła skuteczność, zmarnowane okazje zemściły się

Opublikowano 30.08.2015 20:49:38 Zaktualizowano 04.09.2018 14:07:27 jaca
0 2592

LIGA OKRĘGOWA (V liga, Nowy Sącz). Płomień Limanowa znakomicie rozpoczął spotkanie w Szczawnicy. Potem w pierwszej połowie miał jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie rezultatu. Niestety szwankowała skuteczność, a po zmianie stron gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

JARMUTA SZCZAWNICA – PŁOMIEŃ LIMANOWA 2 : 1 (0 : 1)

0-1 T. Łątka 2, 1-1 gol dla gospodarzy w 48 minucie, 2-1 gol dla gospodarzy w 71 minucie

PŁOMIEŃ: Wydra – Sułkowski, B. Zawada, Michura, Sz. Koza (64 Jantas) – Bukowiec, Boczoń (68 Jańczy), Ociepka (89 Puch), K. Koza – Musiał - T. Łątka.

Tak padły gole:

0-1 - K. Koza popisał się prostopadłym podaniem z połowy boiska i T. Łątka w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy wpakował piłkę do siatki.

1-1 – precyzyjny strzał Boruckiego z rzutu wolnego

2-1 – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wydra obronił pierwszy strzał zawodnika rywali, ale wobec dobitki był bezradny