14°   dziś 15°   jutro
Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna

Opublikowano 14.06.2015 19:48:02 Zaktualizowano 04.09.2018 14:08:42 jaca
3 3741

V LIGA („okręgówka”, Nowy Sącz), przedostatnia kolejka. Ambitny Płomień Limanowa po zaciętym spotkaniu zremisował na wyjeździe z dotychczasowym wiceliderem LKS Szaflary. Dla Płomienia był to mecz bez większej stawki. Z remisu limanowskiego zespołu cieszą się inne zespołu z terenu naszego powiatu, Turbacz Mszana Dolna, Orkan Szczyrzyc i Olimpia Pisarzowa.

LKS SZAFLARY – PŁOMIEŃ LIMANOWA 1 : 1 (1 : 0)

1 : 0 Baboń 33, 1 : 1 Ociepka 83

Żółte karrtki dla Płomienia: D. Pietruch, T. Łątka.

PŁOMIEŃ: L. Koza – D. Pietruch, Zawada, Sz. Koza, Bukowiec – Musiał, Jantas, K. Koza (15 Ociepka), T. Łątka, Kiełbasa – Haszczyc.

W pierwszej połowie gospodarze posiadali przewagę. Dobrej okazji nie wykorzystał Kłosowski. W 33 minucie prowadzenie dla Szaflar zdobył Baboń wygrywając pojedynek sam na sam z Ł. Kozą. Niespodziewanie w drugiej połowie Płomień przycisnął rywali. Goście przeprowadzali groźne kontry. Gospodarze stworzyli tylko jedną sytuację zmarnowaną przez Kłosowskiego (jego strzał z 10 metrów znakomicie obronił Ł. Koza). W końcówce przewaga Płomienia była wyraźna. W 76 minucie sytuacją sam na sam z bramkarzem gospodarzy przegrał Kiełbasa. W 83 minucie pod dośrodkowaniu Musiała celnym uderzeniem popisał się Ociepka. W 90 minucie goście mogli zdobyć zwycięskiego gola, ale strzał Haszczyca z 16 metrów z trudem obronił bramkarz rywali.

W pozostałych spotkaniach:

ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze 3 : 2

Olimpia Pisarzowa - Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 : 0 – walkower, goście nie przyjechali

Turbacz Mszana Dolna - Dunajec/Start Nowy Sącz 3 : 0 – walkower, goście nie przyjechali

Orkan Szczyrzyc - Huragan Waksmund 3 : 1

KS Tymbark - Jarmuta Szczawnica 2 : 1

Gród Podegrodzie - Orzeł Wojnarowa 2 : 1

Łosoś Łososina Dolna - Sokół Słopnice 5 : 1

Zaległe spotkanie Turbacz Mszana Dolna – Sokół Słopnice, 16 czerwiec (wtorek), godz. 18