Wtorek, 07 maja Benedykt, Gizela, Elżbieta, Ludomira, August

Płomień sprawił niespodziankę w Szczawnicy

Opublikowano 12.09.2016 07:13:58 Zaktualizowano 04.09.2018 14:02:04 jaca
0 1923

V LIGA („OKRĘGÓWKA”, NOWY SĄCZ). O niespodziankę postarał się Płomień Limanowa, który wygrał na wyjeździe z Jarmutą Szczawnica. Dla rywali była to pierwsza porażka w tym sezonie.

JARMUTA SZCZAWNICA – PŁOMIEŃ LIMANOWA 1 : 3 (0 : 1)

0:1 K. Koza 17, 0:2 Bukowiec 56, 1:2 Kuziel 61 z karnego, 1:3 Kęska 82.

Czerwona kartka: Smoleń w 34 minucie za faul (Płomień).

Płomień: Ł. Koza – Hałapa, Zwada, S. Koza, Smoleń – D. Dudek (46 Kęska), Jantas, K. Golonka (57 Haszczyc), M. Golonka – K. Koza, Bukowiec (87 Wydra).

Płomień wygrał, mimo że od 34 minuty grał w liczebnym osłabieniu po czerwonej kartce dla Smolenia. Wcześniej prowadzenie dla gości uzyskał będący w bardzo dobrej formie Konrad Koza. Po zmianie stron Płomień znakomicie radził sobie w obronie przeprowadzając skuteczne kontry. W 56 minucie na 0:2 podwyższył Bukowiec, lobując z 20 metrów wysuniętego z bramki Borzęckiego. Chwilę później gospodarze zdobyli kontaktowego gola, ale w końcówce ostatnie słowo należało do Płomienia